Jump to content
GIGN Forum

The Best Xd


hollow^
 Share

Recommended Posts

<_<

tas kad dzerot (alkaholu) atrofejas smadzenu sunas un cilveki paliek iiipasi gudri, ka sini gadijuma juus ;)

SkaM^ Posted Yesterday, 23:33

Jā dzeru, tēju.

tas bija domats par alkaholu*

BTW< labi tauta, sitais laikam tad ar mans pedejais posts no sii account'a taka man warn otram ir off ((:

vismaz no otra ar jums var runat ka ar cilvekiem nevis ka ar iiipasi apdavinatajiem <_<

Edited by hollow^
Link to comment
Share on other sites

noteikti paldies tev var teikt moderi, jo tulīt paskatīsies uz tavu ip vel kādi niki te sēž un izmetīs :muahaha:

pateicu pagalam aplami, paldies tev neteiks.

mistiski fakti, ka kāds te ir alkoholiķis ar atrofētām smadzeņu šūnām, no kurienes tāda pārliecība?

kapēc uzreiz visi?

Link to comment
Share on other sites

:muahaha:

pateicu pagalam aplami, paldies tev neteiks.

mistiski fakti, ka kāds te ir alkoholiķis ar atrofētām smadzeņu šūnām, no kurienes tāda pārliecība?

kapēc uzreiz visi?

PIEDOSANU VELREIZ SITAIS TIKTIESAM BUS PEDEJAS!!!

1kart macho zin manu otru niku <_< ceru kad nevienam nepateiks, jo man patik ierekt pa jums, kaa te jau viens teica "kad kipo mani atpaziiis ar jebkuru niku" vnk reka nak :10cm:

parlieciiba no ta, ka jus runajat un izturaties ;)

un kape visi? tas bija domati visi kas te saka offtopic rakstiit ;):unsure:

p.s

nepiesienaties par to kad rakstu bez garumziimem parak slinks esmu lai uzliktu windowa ... <_<

Edited by hollow^
Link to comment
Share on other sites

Pārlasīju tā ritsukas postus. Kā gan lai tevi atpazīst, ja tu pārsvarā posto kaut kādā serveru sadaļā ? Redzi, tomēr tiklīdz tu izbāzi savu purnu sadaļā "pasākumi", tā uzreiz tev pēdas sadzina. Tāpēc padomā pats, vai gadijumā tu nesmirdi pēc dauņa.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...