Jump to content
GIGN Forum

Gribi Ielūgumu Outlaw? Tad Nāc šeit


Rush^
 Share

Recommended Posts

Lai nopirktu 1 ielugumu,

nosūtiet kodu SLR35 uz sekojošiem numuriem

LMT/Tele2/Bite 131 SMS cena 0.35 Ls

Saņemto kodu ievadiet ailē zemāk un uzspiediet "Labi!".

Pēc koda pārbaudes, Jums tiks piešķirts 1 ielugums.

bet to var darīt tikai reģistrētie, respektīvi, tu nosūti SmS, tev atnāk kods un to tu iedod kādam kurš ir reģistrējies.. un pēc tam viņš tevi apčakarē, bet ielūgumu aizsūta kādam savam čomam. :slap:

Link to comment
Share on other sites

Zvēru te nav nekāda čakarēšana! Ja nē varēsi mani tiesā sūdzēt! Viss notiek tā, atsūti e-pastu. es tev atsutu lai tu

aizraksti sms SLR35 un tad tu man pasaki kodu. Un tad es tev uz e-mailu aizsutu ielugumu!

Link to comment
Share on other sites

...jo tur nav XXX un tu nevari normāli izklaidēt sevi ar Mr. Roku? Nezinu, outlaw'ā vienmēr esmu atradis visas vajadzīgās filmas vajadzīgajās valodās, arī mūziku tur šad tad var atrast tīri klausāmu, un mazajiem radiniekiem patstāvīgi no turienes ņemu geimus. Katrā ziņā neteiktu, ka trakeris būtu slikts.

Link to comment
Share on other sites

Nē, jo admini tur ir pidari ( par kārtību forumā/komentos vienkārši pohuj ),

uploaderi 90% lohi ( UP'o lietas ar deviņu gadu nokavēšanos un seriāliem vnk naglijā skipo neskaitāmas sērijas. ),

70% useri retardi ( vnk.. vnk iečeko tos gudros komentus, es pis acī, debīls trakeris, UN ar sīdošanu arī tur īpaši cilvēki nedraudzējas. ).

Trakeris ir sūds, samierinaties. kukukuh.gif

Link to comment
Share on other sites

Jusu izvele negribat, labi pasi vainigi msakajat 2ls man piem poh!

Kad pedējo reizi biji skolā?

Čalīt, tev valoda pieklibo...

Baiga šķirba tur registrēties, nekā tada, kas citos trakeros nav, nesu redzējis tur...

Pašam ir 3 ielūgumi stāv outla., bet tas pohuj un autors :lohs:

Link to comment
Share on other sites

Čalīt, tev valoda pieklibo...

Baiga šķirba tur registrēties, nekā tada, kas citos trakeros nav, nesu redzējis tur...

Pašam ir 3 ielūgumi stāv outla., bet tas pohuj un autors :lohs:

šitas toč tā ir, outlaw drusku pārspīlē..jo nav jau nekā krutāka..bet varbūt tas ir saistībā ar to, ka viņu kaste nespēj šad tad vakaros normāli uzturēt visus userus, un lec ārā visādi teksti par pārslodzi..tākā.. ;]

diez vai ir vērts vispār maksāt par to lai piereģistrētos tur...

Link to comment
Share on other sites

:offtopic:!

tākā šī ir spama sadaļa, tad nu diez vai šeit ir aizliegts izteikt savas domas...kā tev šķiet?

Varēji savu piedāvājumu rakstīt citur,piem, bodītē, ka tu tirgo ielūgumus pret 35 sant..

:(

Šis pasākums ir uz tavu garantiju..negribi neņem..gribi ņem un gaidi..vai tiksi apčakarēts vai nē.

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

:D vienmeer esmu tur visu vajadziigo atradis.

Tie augšuplādētie faili jau nestāv uz outlaw HDD.

Uzmanibu! Neviens no šeit sastopamajiem failiem reāli neatrodas uz šī servera. Visu kas šeit ir piedāva mājaslapas lietotāji. Mājaslapas (outlaw.lv) administrāciju nevar saukt pie atbildības par failu likumību kas šeit atrodas. Nevelc un neliec torrentus ja tev nav tiesības to darīt. Ta ir tava paša izvēle lietot šo mājaslapu!

šo var izlasīt outlaw mājas lapas kājenē.

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

+1, tik pat labi es arii vareetu taisiit topiku, kur piedaavaaju ieluugumus par 35sant..

Un runaajot par outlaw trakeri - tur viss ir ok, nenoliedzami tur ir atrodams liels (LIELS) failu daudzums, bet kaa iesaisties foruma diskusijaas vai kur citur (..cs.0utlaw.lv, edit - oho cs serveri un cs webs offline..), taa gan ir vaaks :unsure:

Edited by DeimoN
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...