Jump to content
GIGN Forum

Skaņa


JimBugA
 Share

Recommended Posts

JimBugA, tas ir tikai minējums, bet es tā pieņemu, ka tev windows konfigurācijā defaultās tumbiņas ir uzstādītas 5.1 vai 7.1, principā jebkuras, kur ir centrālā tumbiņa, tāpēc video atskaņotāji automātiski izvēlās kādu no tām tumbiņu konfigurācijām. Bet reāli varbūt tev vienkāršī ir divas tumbiņas vai austiņas. Gan 5.1, gan 7.1 teksti iet uz centrālo tumbiņu, viss pārējais iet uz pārējām tumbiņām. Tāpēc arī sanāk, ka uzstādījumos ir 5.1, bet reāli ir tikai divas tumbņas (austiņas) un dators tās uzskata par NEcentrālo tumbiņu, tāpēc arī izvada tikai specefektus utt, bet ne tekstu.

Piemēram VLC šī problēma atrisinātos, palaižot kādu filmu, un tad uz tās nospiest labo peles pogu, un izvēlēties Audio Device > Stereo.

Es varu arī kļūdīties, jo, ja tu saki, ka visās filmās tā ir, tad neliekas ticams, ka visām filmām ir arī 5.1 ceļiņi. Bet nu vari pamēģināt.

Link to comment
Share on other sites

Piemēram VLC šī problēma atrisinātos, palaižot kādu filmu, un tad uz tās nospiest labo peles pogu, un izvēlēties Audio Device > Stereo.

Es varu arī kļūdīties, jo, ja tu saki, ka visās filmās tā ir, tad neliekas ticams, ka visām filmām ir arī 5.1 ceļiņi. Bet nu vari pamēģināt.

O paldies sulik! VLC izdarīju kā teici viss ir kārtībā! Tad man visi porņuki ir mono? :) Viņiem skaņa bija :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tev nav 5.1/7.1 tumbiņas, tad vari jau windows konfigā uzstādīt citas defaultās tumbiņas, lai nav jāmaina nekas media playeru settingos. To var izdarīt caur

Start > Settings > Control Panel > Sounds And Audio Devices > Volume sadaļā apakša ir Speaker settings daļa, kurā ir poga Advanced... > tur attiecīgi izvēlies iekš Speaker setup sev piemērotāku tumbiņu konfigurāciju.

Izvēloties to, media playeri automātiski zinās, kādu skaņās celiņu likt.

Link to comment
Share on other sites

Start > Settings > Control Panel > Sounds And Audio Devices > Volume sadaļā apakša ir Speaker settings daļa, kurā ir poga Advanced... > tur attiecīgi izvēlies iekš Speaker setup sev piemērotāku tumbiņu konfigurāciju.

Izvēloties to, media playeri automātiski zinās, kādu skaņās celiņu likt.

Paldies vakar jau to izdarīju :) Biju piemirsis par tādu lietu kā 5.1 :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...