Jump to content
GIGN Forum

Par Grafiku Tf2


bilsg
 Share

Recommended Posts

Izpalīdziet lūdzu !!! :pizdiblee: Ceru kad sapratīsi !!

Kad esmu spēlē , kad sapulcējās vairāki cilvēki :D kad tur šaudās raķetes u.t.t es nevaru normāli paspēlēt man sākās nereālākie LAGI !! :( Tad ko tad manvar ieteikt

P.S. Videokarti nevērtējiet mtiktiko nopirku jaunu

P.S.S Man ir Widescreen 1400X900

Link to comment
Share on other sites

:pizdiblee: Ceru kad sapratīsi !!

Kad esmu spēlē , kad sapulcējās vairāki cilvēki :D kad tur šaudās raķetes u.t.t es nevaru normāli paspēlēt man sākās nereālākie LAGI !! :( Tad ko tad manvar ieteikt

P.S. Videokarti nevērtējiet mtiktiko nopirku jaunu

P.S.S Man ir Widescreen 1400X900

ooo man tada pasha problema! viss uz minimalo vai uz maksimalo nelidz! bez izmainjam! :whistling:

kad servers ir pilns loti gruti spelet, vac nost ka botu, a ja uzkrej uz 3-m vai vairak enemi... tad 100% man kaput! :arfa:

bet pa naktiem ir viss norm! varbut tomer problemka Interneta?! parslogojas?! <_<

man ir RadioLink- tadssss nestabils suds, uz kuru ietekme pat temperaturas mainja atmasfera par 1 gradu! :niknz:

un vel Video Kartinja ATI Radeon HD2600XT- laba kvalitate, bet maximum fps 36,7... a tas ir O_O loti loti slikti... pamaniju tikaj pec menesha no iegades laika! :slap: kauns izmest... -_-

Link to comment
Share on other sites

:pizdiblee: Ceru kad sapratīsi !!

Kad esmu spēlē , kad sapulcējās vairāki cilvēki :D kad tur šaudās raķetes u.t.t es nevaru normāli paspēlēt man sākās nereālākie LAGI !! :( Tad ko tad manvar ieteikt

P.S. Videokarti nevērtējiet mtiktiko nopirku jaunu

P.S.S Man ir Widescreen 1400X900

a kāds procesors?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...