Jump to content
GIGN Forum

Ienāk Admins Serveri!


Recommended Posts

hot 100gb ram, windows uztur tik 4gb ram :D ar to mans tagad mokas

visi mani serveri norij 2,8gm ram :D bet nutasta x))) vienigi manskiet kad pilni visi serveri, tad aiziet lidz 4gb ram :(

bet nu man servera kaste manskiet parsniedz 1k LS, ja velksiata netu.... :whistling:

bet, domaju kad vins vnk pa rmau dirs, vai ko jauc, vai ari tiktiesam plugini... :D

bet manskiet vins vnk rates nemak likt :D

Link to comment
Share on other sites

5gb ram 400ls? :D rams ddr2 ir leets..! jaa windows velk tikai 4gb! Tu domaa tieshi saak lagot kad ienaak galvenais admins?ja ienaak jebkursh admins un saak lagot tas nevareetu buut deelj neta! bet taka server ir jauns nav daudz cilveeku un spele tik admini ganjau ka ir neta vaina.. dereetu notesteet kaa ir kad speele tikai parastie playeri kaadi 10 piemeeram! ja buus lagi tad 100% nets! netam kaa minimum vajag 1mb/s pie upload!To var paarbaudiit te: http://speedtest.net/ Ja vis ir ok ar netu tad ir iespeeja ka kkas ar ram vai pluginiem! bet visticamaak ar netu :)

man draugam ir 6gb ram un windows protams straadaa tikai 4gb bet taka 2 nebija kur likt vinsh pielika klaat lai ir smukaak :)

Link to comment
Share on other sites

:D ar to mans tagad mokas

visi mani serveri norij 2,8gm ram :D bet nutasta x))) vienigi manskiet kad pilni visi serveri, tad aiziet lidz 4gb ram :(

bet nu man servera kaste manskiet parsniedz 1k LS, ja velksiata netu.... :whistling:

bet, domaju kad vins vnk pa rmau dirs, vai ko jauc, vai ari tiktiesam plugini... :D

bet manskiet vins vnk rates nemak likt :D

patīk melot.

kas sāk lagot? viņš pats lago vai viss serveris?

Link to comment
Share on other sites

lazda ir arii atminjas modulji pa 2GB ;) un ir deelji kas uztur lidz pat 12GB RAM.. un uz normaalu deeli ir vismaz 4SLOTI ! taka tu vsipirms padomaa ko saki

P.S windows vilktu

A un ir cilveki kur domaa un perk Dual Channel 2GB kit + 512MB Kit ;)

Edited by k!ll3r
Link to comment
Share on other sites

Pirms mēneša sainstelējām divatā vienu server kasti ar quatro proci, 8 gb ram, 4 TB HDD .... oke, tas pasākums bija dārgs, jo viņam virsū nāca visam pasīvā dzesēšana + 12 xsilence cooleri + visi korpusi vērās vaļā uz hidrauliku ... rezultātā "zvērīnš" bija klusāks kā mans jaunais portatīvais pie slodzes ... un protams, virsū nebija winxp .... bet gan gentoo

sorr, some kind off offtopic here ...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...