Jump to content
GIGN Forum

Nekas Liels


yuniorss
 Share

Recommended Posts

es te staigāju pa web un pamanīju ka nemaz daudz kas nau iztulkots! Domaju ja paņemšu LV viss buus latviski bet nee ir daudz ko nesaprotu tape jautaju jums vai sis webs tiks pilnībā iztulkots?

Link to comment
Share on other sites

Vārdiem neaprakstāmi smiekli šobrīd laužas ārā no manis :D

Sāksim ar to, ka šis ir viens no retajiem cs projektiem, kura mājas lapa ir paša veidota.

"Iztulkots" - izklausās tā, ir kā būtu jātulko kaut kāds nuked webs uz latviešu valodu. Ja pareizi atceros, tad šī lapa tika no paša sākuma jau veidota latviski un ja kaut ko nesaproti, tad vaino izglītības sistēmu :D

Nē, vot Tev jautājums - man patīk.

Parādi vietu, kur Tu kaut ko šeit nesaproti.

Link to comment
Share on other sites

Bu ne tikai bet ir daudz mazinu vietiņu kur ir eng :( ja ir LV tai butu tikia jauki ja kats vardins butu LV ??? Ir cilvēki kā mans brālis kas nerubi vietam ko dariit un es jau nevaru vissu laiku vinam teikt kas ir kas :(!!!

Link to comment
Share on other sites

:( ja ir LV tai butu tikia jauki ja kats vardins butu LV ??? Ir cilvēki kā mans brālis kas nerubi vietam ko dariit un es jau nevaru vissu laiku vinam teikt kas ir kas :(!!!

Kas attiecas uz forumu tad es šaubos, ka teksts "jauns pavediens" ir paskaidrojošāks par "new topic". Cik tavam brālim gadu? 5? Jo vecākiem bērniem skolā sāk mācīt angļu valodu.

Traffic - parādi kur.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...