Jump to content
GIGN Forum

PČ Hokejā 2008


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

  • Replies 700
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

3:1 Haljava Mikjelim beidzot GOALS :) Vinjam shajaa chemoii bija kadi 14metieni un beidzot ar 15metienu 1mais gols chempii :) SHitaa turpinot butu jauki ja velreiz pret kanadu butu jaspelee,lai gana tas jau nekas ka pa dirsu dabuusim :)

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tas prikols, Norvēģi vinnē(Man Prieks), Latvija vinnē(Man prieks) zaudēt es nevaru un tos 15Ls būtu izsterējis lidiņā, bet gribejās palikt majās.Tapec, es neko nezaudeju. ^_^

Link to comment
Share on other sites

hehehe, nevajadzēs nēsāt svārkus ha! Es jūtos laimīgs!!!!!!! :D

jonathan, man tieši otrādāk lol :D

edit dlja jonathan: nu vāci papisa kanādai 10:1, tā ka es teiktu ka ņemami ir! + vēl viņu labākais spēlētājs banned par to, ka lietoja dopingu.

Edited by revoked
Link to comment
Share on other sites

Ar viecieshiem bus vel grutaak nekaa ar Norvegjiem!Jo Vacieshiem patik spelet FIZISKA SPEKA SPELI!Olimpiskajaas spelees toreiz tak 1:4 zaudejam pedejo reizi!Bus gruuti,bet mums jau tikai vajag nichu,ja norvegji zaudee USA!A nicha ir reala un Karsums ideali nospeleja!

P.s. Ritaa neguleta kartejaa nakts :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Nu vācieši bija ņemamāki par norvēģiem. Viņiem arī psiholoģiskais faktors var nostrādāt rītdienas spēlē, jo papisiens Kanādai 1:10 savu lomu spēlēs arī rīt.

Šī spēle, manuprāt, bija vissūdīgākā Latvijai šajā PČ, neskatoties uz rezultātu.

Skam, tāpat tas bija diezgan muļķīgi :)

Link to comment
Share on other sites

Ā nu ja, nākamā spēle otrdien plkst 2.15 nu var teikt trešdien. SO, atkal nebūšu gulējis, bet būs tā vērts. Un jā, LV nespēlēja tā īpaši labi, bij daudz kļūdas, bet nu es priecājos par rezultātu.

Link to comment
Share on other sites

P.s. Ritaa neguleta kartejaa nakts :)

fiziska speele my ass, IVANAANS iedos bietee un viss buus shtokos...

editeee: cikos riit speele?

editeee namber tuu: eh tas man ir 23.55, vieniigais suudiigi, ka naakaamajaa dienaa darbaa 06.00 jabuut :(

Edited by jonathan
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...