Jump to content
GIGN Forum

Taads diivains request.


Recommended Posts

Iespeejams, man vareetu pieskirt moderatora funkcijas forumaa vismaz atseviskaas sadalaas? Galvenais iemesls - muusu pastaaviigie foruma apmekleetaji diemzheel padara forumu aizvien nebaudaamaaku - piemeeram, paveerosim sadalu "Tiesiibas uz GIGN servera" - tipiskaakais scenaarijs - cilveeks paluudz tiesiibas un apmeeram 2 stundu laikaa threads jau ir piepljuutiits ar topikiem, kuri satur jeelas aspraatiibas un kaudzi ar smailijiem - populaaraakie protams ir smiliez.de_2125.gif un smiliez.de_2551.gif

Protams, visi atceramies legendaaro, neatkaartojamo ChordG ar saviem pieteikumiem, priekshlasiijumiem utt., bet nu - tas arii noteikti nav normaali, ka cilveeks tiek nodirsts, pirms veel vinsh ir pieraadiijis savus idiotismu - varbuut es kluudos , bet manupraat, sadalai "GIGN serveris un tiesiibas" pamataa tomeer buutu jaasastaav no threadiem "niks veeleetos tiesiibas + pamatojums", savukaart threadi vareetu satureet skaistus postus ar argumentiem par/pret admina tiesiibu pieskirshanu konkreetajam speeleetaajam - nevis kaa uz doto briidi :

smiliez.de_2428.gif  smiliez.de_2428.gif  smiliez.de_2428.gif  smiliez.de_2428.gif  taads  smiliez.de_2477.gif

Jaa, vinsh ir taads bots  smiliez.de_2125.gif  smiliez.de_2125.gif  smiliez.de_2125.gif

<Kaada neizsakaami aspraatiiga fraaze>  smiliez.de_2125.gif  smiliez.de_2125.gif  smiliez.de_2125.gif

Taa kaa forumu paarbaudu tiiri biezhi - iespeejams, es vareetu nedaudz atvieglot citu moderatoru darbu...

Veel viens iemesls kaadeelj es veeleetos mod. tiesiibas - shad tad rodas veelme paluureet uz IP adreseem man vien zinaamos noluukos.

Link to comment
Share on other sites

nu es jau ar skatos pietiekami biezhi forumu un censhos darit kaut ko, bet laikam parak iecietigs esmu pret cilvekiem.

bet es atbalstu to ka Surrounderam pieshkjir moderator tiesibas. cilvekus IMHO vinsh prot atshkjirt

Link to comment
Share on other sites

jap, es gluzi piebilstu, kaut neko neliidz mani vaardi, gribeeju veel piebilst vajag uzlikt taa lai tikai var uztaisiit topic un vairaak ieksaa nevar rakstiit ( tikai tie var rakstiit kas var spriest par to teemu ) taa atvieglotu dazas probleemas kaa ( flood ) wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...