Jump to content
GIGN Forum

Ownage Rocks


Undertaker
 Share

Recommended Posts

Gribeetu tagad ownage zinaat par ko tu man uzliki banu (18.10.04) 21:20 !

Pastaastiishu visiem kas pa lietu : speelejam de_aztec es nopeerku awp un uzskrienu uz tilta teroru pusee un seezu (es ar ownage esam terori) peec kaadam 15sec paraadas uzraksts

ownage : tu gan Undertaker esi naglijs

es : pats tu naglijs

ownage : ieliidi manaa vietinjaa un tagad seedi man priekshaa

es : nu seedi tur kur gribi

...you have been banned !!! (iespeejams tas bij kick jo peec kick arii raada banned bet to es veel nezinu, bet katraa zinjaa viens no diviem)

P.S shis posts nav veersts pret to lai tagad piemerotu kadus pasakumus pret ownage, es tikai veletos vinja atbildi!!!

Saprotu ka arii man ir besiigas dienas, bet tad izliec taas dusmas uz dorkiem kuri neiet miineet jeb neiet likt bombu vai veel visaadiem lameriskiem gaajieniem!

Karo4e you rockzzzz smiliez.de_2469.gif

Link to comment
Share on other sites

skillmaster tavi posti jaunu ir uuberkruti.... dry.gif

BTW.

under tas ir liidziigi kaa man bija ar fejeli..tjipa vienreiz serveris bija galiigi pilns un vinjsh mnai izkikoja l,ai vareetu kads vinja drushka speeleet...bet ko tu taadam padariisi....

proti , neko..

Link to comment
Share on other sites

Risinaajumi... Risinaajumi...

Ownage nav ko teikt? zaban.gif

Undertaker Ja negribeeji uzsaakt kkaadu nemieru ar ownage, tad ko iisti tu ar sho topic gribeji panakt?

Atbildees: 1) ... 2) ... Kas taalaak? Striids? Nesaprashanaas?

kkaadaa meeraa kko tu gribi sariidiit...

BAN's ta4u tev vairs nav?

>>>> crybaby.gif <<<< Undertaker?

Link to comment
Share on other sites

undertaker es zinu kru bija probleema tu katru raundu kaa t vienmeer sakempojies un paliki peedeejais kaut puse komanda vislaik rashoja paaris reizes pat bija ka neaizej bumbu nolikt un raunds beidzaas ownage cik ilgi bridinaaja visus un man arii tas buutu piegriezies smile.gif buutu man kicks ari butu izmetis biggrin.gif nee nu tas taa bet domaaju ka deelj to arii +/-

Link to comment
Share on other sites

Vieniigais ko es gribu piebilst ka shii situaacija ir visnotalj slidena. Mani underteikers nevienu reizi viena ar savu kemperisko fragoshanu ir izbesiijis. It kaa jau visiem gadaas baazee (it iipashi T dust2) paseedeet ar awp, bet vinjam tas kaukaa paaraak uzkriitoshi un biezhi sanaak. Daljeeji besii taapeec ka vinsh saliidzinoshi labi speelee un vinjam sanaak fragot....

enivei, kiks ik pa briidim profilakses noluukos happy.gif ir ok!

Link to comment
Share on other sites

Undertaker, ko tu gribi panaakt ar meloshanu, proti, paartaisiitu sarunas publiceeshanu?

1kaart muusu saruna bija sekojosha (kljuudiishos varbuut paaris vaardos,piem "nahuj" vietaa vareetu pateikt "ej dirst"):

o: Under tu esi naglijs!

u: ko?

u: pats tu naglijs

o: Tu esi naglijs, nostaajies man tieshi priekshaa un pohujaa staavi.

u: man vienalga kur tu seedi

xk under EJ DIRST!

(pa vidu bija vel dazhas fraazhu apmainas, kuraas no undertakera puses bija jaushams baigais pohujisms, tipa \m/).

Un pilniigi akcepteeju cilveeka, macho un worma domu par undertaker kemposhanu. Taadas sitaacijas ir ljoti biezhi, un par to aizraadoot pretii tiek sanemts tekstas , apmeeram, no seerijas "da man pohuj"m un liidz ar to seko kicks...

Link to comment
Share on other sites

owna tu šajā situācija galīgi nošavi greizi, un tas kick galīgi nevieta, kā arī to ka tu noņēmi underam tiesības, šī takš ir standarta situācija uz PUB servera katrs spelētājs grib savākt vairak fragu, pie tam azteca arī ir citas vietas, kur fragot!

Owna un kāda būtu tava reakcija, ja tev nebūtu admin tiesību???

Nja, bet kas būtu ja būtu!!!

Un kuru vispar interese manas domas!

76.gifevil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Ok, vechi!!!

Saakshu atkal visu no saakuma.

Runaajot par macho textu: d2 seezu kaa terors baazee nenoliedzu BETkurs liek CT rushot uz T baazi, vinjiam ir jaasargaa spoti man jaaliek bumba un tam ir dotas uz doto briidi taas ir 2min, nav bijusi reize kad es laikaa nepaspeetu uzlikt bombu un palieku dziivs !!!

Cilveeka texts :negribu izteikties rupji jo es domaju sho topicu arii lasa beerni nu taadi kaa tu, tu to visu esi samurgojis!

Worms - tev taisniiba, bet atkal nav bijushi gadiijumi kad nepildu savus pienaakumus, zinu pats kaada ir sajuuta ja tu rasho un tevi no balkona vienkaarshi kaads zurka noshauj!

Ownage - es nezinaaju ka tu arii esi melis (citeeju tavus vaardus - pa vidu bija vel dazhas fraazhu apmainas, kuraas no undertakera puses bija jaushams baigais pohujisms, tipa \m/ - tas ir pilniigs bullshits! Vot vajaga atrast demku jo laiks un datums ir zinaams un paraadi man taas fraazes kuras ir bijushas pa vidu)

Par pohujismu - arii taa ir taisniiba, bet ne uz visu un ne vienmeer juus aju paarspiileejiet.

Par tiesiibu atnjemshanu - kaa redzams ar adminiem ciiniities nav veerts, uzvar tas kuram lielaakas privileegjijas un atoritaate! Neuzskatu ka esmu nepildiijis savus adminpienaakumus godam, kaut vai visus manus log failus var pacelt, bet kam tad es to lai staastu pats sev vai??? Gribeeju piebilst tikai ka man nav ne 16 ne 18 gadi lai es ietu tagad un rautos uz puseem lai paarliecinaatu visus par taisniibu u.tt

Ja vareetu paluugt tikai no adminu puses vienu lietu sho demku noskatiites!

Thx par uzmaniibu,

ownage u rokzzz!

Link to comment
Share on other sites

Pilnigi piekritu Underam, lai arī kā viņš kempo, vai lamo, vienmer ir iekļāvies laikā.

Tiesibu noņemšana tiešam ir bišku parspēlēts, jo unders ir viens no tiem retajiem, kas tiesam sajēdz kad vaidzigas votes un kad vaig kadu izkikot.

Saprotu arī ownu - protams nedrikst atstat, ka kautkads juzers brauc auguma Tetukam, pa to dabuja kik, bet unders tik velejas uzzinat par ko, un tikai tamdeļ tika izveidots šis topiks.

Tad kadeļ šis topiks nevarēja kļūt:

U: kādēļ

O: Tadēļ

un viss parejais te i lieks!

Link to comment
Share on other sites

Man domaat, ak Owna, kaa GIGN members uz servera var dariit da jebko, arii bez redzama un saprotama iemesla. Un ja kaadam, shajaa gadijumaa Underam, tas kozh kaulaa, vienmeer ir iespeeja atrast serveri ar "labaakiem" adminiem/servera tureetaajiem/iipashniekiem. Taa kaa, man shkjiet, te mekleet taisiniibu nav jeegas...

Link to comment
Share on other sites

Owna, kaa GIGN members uz servera var dariit da jebko, arii bez redzama un saprotama iemesla. Un ja kaadam, shajaa gadijumaa Underam, tas kozh kaulaa, vienmeer ir iespeeja atrast serveri ar "labaakiem" adminiem/servera tureetaajiem/iipashniekiem. Taa kaa, man shkjiet, te mekleet taisiniibu nav jeegas...
COLE, . uz I wink.gif Edited by Bijach
Link to comment
Share on other sites

Par tiesiibu atnjemshanu - kaa redzams ar adminiem ciiniities nav veerts, uzvar tas kuram lielaakas privileegjijas un atoritaate!

Ta vinsh ir bet pie ta ir viegli pierast thumbsup.gif , tikai viens jautajums, kaut vai unders melo vai nemelo, kada sakara tur iejauktas vinja admina tiesibas????? Unders ir tiri sakarigs, domaju shadu sodu vinsh nebija pelnijis!

Link to comment
Share on other sites

Man domaat, ak Owna, kaa GIGN members uz servera var dariit da jebko, arii bez redzama un saprotama iemesla. Un ja kaadam, shajaa gadijumaa Underam, tas kozh kaulaa, vienmeer ir iespeeja atrast serveri ar "labaakiem" adminiem/servera tureetaajiem/iipashniekiem. Taa kaa, man shkjiet, te mekleet taisiniibu nav jeegas...

man gan liekas ka sho diskusiju vajadzeetu turpinaat.

Cole, es tevi briizhiem nesaprotu. Jaa, ir gadiijumi, kad pietiek ar tekstu "tas ir vinja/vinju serveris un vinji dara ko grib", bet tas ne tuvu nav visos gadiijumos. Mees neesam perfekti (nu varbuut es esmu) un pieljaujam kljuudas. Kaapeec gan iegalvot cilveekiem, ka vinjiem nav jeegas paust savu viedokli, vai noraadiit uz muusu neprecizitaateem, pat ja shis ir muusu serveris. Nevienam no taa iipashi labaak nepaliks... Bijach - tev es labaak neko neteikshu happy.gif

Lai nu kas, bet neuzskatu ka Undertakeram vajadzeetu njemt nost tiesiibas. Nav jau vinsh gluzhi pimpis. Ja mees gribeetu sodiit par fragoshanu tad pusi no gign speeletaajiem vajadzeetu aiztikt... un labs admins vienmeer noder.... un es personiigi ne reizes neesmu redzeejis ka unders iipashi aizrautos ar admintiesiibu lietoshanu. Taapeec uzliku atpakalj standart tiesiibu komplektu. Undertaker - ja kaukas nav tad saki.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...