Jump to content
GIGN Forum

Google


Swear^
 Share

Recommended Posts

hmmmm.... kā tev liekas, kā tev liekas ko google varētu darī ?! Spiegot, vai, kā jau minēja zagt ?! googles boti izrakā lapu, lai tavā lapā atrodamā nformācija tiktu indexēta googles meklētājā, tādējādi lietotājs, kas ieraksta piemēram swear tizlā lapele atrod sarakstā tavu nevienam nevajadzīgo forumu....

tavs posts par to ka tava lapa ir 10x labāka par kiwixa nu gan ir meli :o cik tev lapai lietotāji 2 ? ieskaitot googles botu >?!

Edited by Lecter
Link to comment
Share on other sites

Nu jā mana mājaslapa nolaidās, jo es pārgāju no e107 uz php-fusion... Lai īpaši nečakarētos nepārnesu datus... ehhh.... Bet tas jau nekas... Es jau labāk klusēju par Tevis uzdoto jautājumu, kas ir fenomenāli stulbs... (maigi izsakoties :lalala: ) Galu galā man ir apņēmība turēt serveri, pagaidām uz 512 RAM un 2.4 Ghrz procesoru jau gandrīz 1 gadu =]

P.S. un, bez Tevis minētās "sūdu bedres", manuprāt, Tu nezinātu, kas ir cs serveris... ;)

EDIT. Iegāju Tavā lapā... Uzreiz krita acīs, ka nav uzlikts utf-8 piem. "japiere�istr�jas", "V�rds" u.c. Vēl es pie sevis pasmējos par to m4 @ logo... (laikam no PS ņemts) Tāpec novēlu veiksmi =)

EDIT.2. Turu 18 slotus, protams, ka lago ja ir ieslēgts skype... Bet tā īpaši nav problēmu...

Edited by kiwix
Link to comment
Share on other sites

Un, ka man 512mb RAM....?!?!? Es vismaz nesēžu vecākiem uz galvas ar savām iegribām (vajag jaunu PC, krutāko mobiļņiku un ātrāko mašīnu)... Ja vajag, pats eju pelnīt naudiņu... Ja gribu dzert, tad arī dzeru pa SAVU nevis vecāku naudu... Bet Tev to laikam nesaprast =]

Link to comment
Share on other sites

:D

ROFL par situāciju. No malas izskatās šitā: viens rītards visiem randomā dirš, iemeslus neminēšu, turpretim šie "visi" ar viņu runā saprotamā valodā, taču viņš pamanās uzdirst arī par to.

Kur ir kurš izdomājiet paši.

Ak jā, vienā topikā Swear minēja kko par nelaimīgu bērnu. Līdz brīdim, kamēr viņam pa nakti vecāki liek izslēgt datoru, viss ir okei...

Link to comment
Share on other sites

es uzskatu ka ar 512mb ram pilnigi pietiek lai turetu normalu pub serveri... a tev swear novelu veiksmi attistit tavu neattistito lapu... un ludzu nenac un vairak nerocies shaja 'sudu bedree' ja tev kkas nepatik, un jautajums tiesham tev ir stulbs...

Link to comment
Share on other sites

Dati

20% Sīču Domā ka gign ir the best

30% salasijušies URLAS! domā ka gign ir viņu mājas! Un tie arī ir tie kas ir nenormāli atkarīgi no cs! Jūs man varat pateikt kā pieaudzis cilvēks ~27gadi un spēlē cs?

50% Doma ka gign ir vienk liels URLU mafija! Tap'ec ka jums URLĀM vajag paprasīt tik vienu lietu un jūs ar saviem bērnišķigajiem vārdiem diršat! Var Redzēt cik jums Mazs IQ Līmenis! Tagad reti kurš saka ka jūs rullējat :D:lol:

P.S Zinu ka sekos bans no foruma, bet domājat ka man tas interesē? Loool Sis ir tikai viens no forumiem kurus zinu, bet šis ir vistulbākais!

Vislabākais ir WWW.BOOT.LV Forums tur nevienu nenodirš un atbild! Vienalga kāds ir jautājums! A šeit neatbild normāli tāpēc ka visi te ir nejēgas atskaitot DAŽUS

Un Ja kas

Netgames.lv Vienmēr ir bijis vislabākais!

Link to comment
Share on other sites

Protams, vajag jau iespamot Tev... =] Teikšu atkal un atkal.... Tādi kā tu ir tikai kruti aiz monitora... ;[ Un te lielākā daļa ir latviešu... Man vismaz nav bērnišķīga nostāja, ka tie saucamie "urlas" ir jaaiznīcina kā Tev... Paaudzies, ja ne augumā, tad prātā =)

Link to comment
Share on other sites

20% Sīču Domā ka gign ir the best

30% salasijušies URLAS! domā ka gign ir viņu mājas! Un tie arī ir tie kas ir nenormāli atkarīgi no cs! Jūs man varat pateikt kā pieaudzis cilvēks ~27gadi un spēlē cs?

50% Doma ka gign ir vienk liels URLU mafija! Tap'ec ka jums URLĀM vajag paprasīt tik vienu lietu un jūs ar saviem bērnišķigajiem vārdiem diršat! Var Redzēt cik jums Mazs IQ Līmenis! Tagad reti kurš saka ka jūs rullējat :D:lol:

P.S Zinu ka sekos bans no foruma, bet domājat ka man tas interesē? Loool Sis ir tikai viens no forumiem kurus zinu, bet šis ir vistulbākais!

Vislabākais ir WWW.BOOT.LV Forums tur nevienu nenodirš un atbild! Vienalga kāds ir jautājums! A šeit neatbild normāli tāpēc ka visi te ir nejēgas atskaitot DAŽUS

Un Ja kas

Netgames.lv Vienmēr ir bijis vislabākais!

100% šī foruma apmeklētāji domā ka tu esi tizls.

Protams atvaino man, bet ar šo postu Tu pierādiji savu stulbumu.

Ja Tu zināji ka šis ir visstulbākais forums, tad kāda velna pēc tu uzdod sev interesejošos jautājumus šajā forumā? Normālu atbildi Tu vari sagaidīt uzdodot normālu jautājumu.

Tu tos % noteikti pats izdomāji, vaine? :slap:

Link to comment
Share on other sites

:D:lol: Diez kuram te ir IQ Limenis zems un kurs diršš ar saviem bernišķigiem vārdiem :D:superlol: :superlol: :superlol:

Tu man liekas te esi vissikakkais kurs sez otrpusekranam ar pamperiem un kuram ir 5 gadini kas nezin ko pateiks ko izdirsis :lalala:

Ne tikai ar so postu vins pieradija savu stulbumu Bet ari ar Šo un bija velviens kurs laikam tika izdests! Taadam ka tev te naw ko meklet :lohs: :lohs: :lohs:

Administracijai so IP vajadzetu BAN (bet tas jau noteikti nelidzas nomainis ip pieregosies ar cit nick un tas viss turpinasies)

Pilnigi Uznemos Atbildibu par savu sacīto Bet es domaju neesu vienigais kurs doma, ka tādu kā TU vnk vajadzetu patriekt un aizbast muti!

Edited by QuaKi
Link to comment
Share on other sites

Es tā padomāju un sapratu.... - kāds sīcis uzdot jautājumu (piem. Swear^), viņam uz to atbild, bet viņš nesaprot atbildi vai tās jēgu un nodirš par to, ka mēs redz esam stulbi un nemākam izskaidrot... Protams, Swear^, paldies, ka tērē mūsu laiku mācot Tev dzīvi =]

EDIT. Moderi, lūdzu aiztaisat ciet topiku, jo viņš jau pašos pirmajos 2 replijos saņēma adtbildi. Paldies.

Edited by kiwix
Link to comment
Share on other sites

Tu tos % noteikti pats izdomāji, vaine? :slap:

Kā tu uzdrošinies runāt visu foruma apmeklētāju vārdā, ko? Atzīšos gan, Swear man nesimpatizē.

Par otro jautājumu - laikam naiva cerībiņa, ja nu viss posts, kas veltīts uzdirsienam, būtu bijis velts.

Nu, bet ziniet, administrācijai ieteiktu to, ko ieteica QuaKi:

Diez kuram te ir IQ Limenis zems un kurs diršš ar saviem bernišķigiem vārdiem

Tu man liekas te esi vissikakkais kurs sez otrpusekranam ar pamperiem un kuram ir 5 gadini kas nezin ko pateiks ko izdirsis

Administracijai so IP vajadzetu BAN (bet tas jau noteikti nelidzas nomainis ip pieregosies ar cit nick un tas viss turpinasies)

Pilnigi Uznemos Atbildibu par savu sacīto Bet es domaju neesu vienigais kurs doma, ka tādu kā TU vnk vajadzetu patriekt un aizbast muti!

Cuz tas ir like TIK ļoti gudri, ka tu, QuaKi, citus nodiršot, esi vien padarījis sevi par muļķi.

Atvainojos par beztēmu, taču šie divi āksti atļāvās par daudz.. GL

Link to comment
Share on other sites

muahahā

iedomājos, kas darītos ja te palaistu kādu drunk_lizard līdzīgu personāžu...

par autoru - pirms dažām dienām jau uzslavēju par cītīgo virzību pajoliņa statusa virzienā

re, ka nemaz tik ilgi nebija jāgaida...

Edited by baarbijvecis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...