Jump to content
GIGN Forum

April April


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

Skolā viens čalis no klases vnk bezpriģelī visus čakarējā ārā :lol: Ieeju no rīt skolā, čalis saka: "Tev visas bikses pilnīgi netīras (nežēlīgi rēc)" Es bik ablomījies apstos, čalis vēl vairāk sāk rēkt un tik šauj ārā: "April, april"

No rīta tikko piecēlies ejot uz vannasistabu tīrīt zobus, sencis saka: "Paskat kas tur par resnu kaķi āra sēž!" Es nodomāju, ka kārtējais manas kaķenes draugs, pastos, neviens nav :D Sencis sāk rēkt, bļaujot APRIL APRIL un tieši pa kāpnēm nonāk mince, sencis uzreiz: "Skat kā mēs viņu izčakarējām!" :D

2 skolotājas šodien pateica, kontroldarbs, uzreiz appisos :D Bet LATV.val skolotāja teica, ka ar paralēlklasi jāmainas klasēm, visi sakārtojuši somas, gatavi iet, šī izšauj: "April april!" :lol:

Vēl mēģinājām VIZ.M skolotājai iestāstīt, ka viņu sauca direktore, bet viņa neticēja :D

Hroč kā jau katru gadu, bija jautri :D

CYA! :D

EDIT: Ā, jā Invincible tu esi patiešām tizls daunis, neviens par tavu "ašo" joku nesmējās un otrkārt tu esi tiešām tizls, ā treškārt, tu pat tā nepateici, tā kā EJ DIRST!

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

:lol: Ieeju no rīt skolā, čalis saka: "Tev visas bikses pilnīgi netīras (nežēlīgi rēc)" Es bik ablomījies apstos, čalis vēl vairāk sāk rēkt un tik šauj ārā: "April, april"

No rīta tikko piecēlies ejot uz vannasistabu tīrīt zobus, sencis saka: "Paskat kas tur par resnu kaķi āra sēž!" Es nodomāju, ka kārtējais manas kaķenes draugs, pastos, neviens nav :D Sencis sāk rēkt, bļaujot APRIL APRIL un tieši pa kāpnēm nonāk mince, sencis uzreiz: "Skat kā mēs viņu izčakarējām!" :D

2 skolotājas šodien pateica, kontroldarbs, uzreiz appisos :D Bet LATV.val skolotāja teica, ka ar paralēlklasi jāmainas klasēm, visi sakārtojuši somas, gatavi iet, šī izšauj: "April april!" :lol:

Vēl mēģinājām VIZ.M skolotājai iestāstīt, ka viņu sauca direktore, bet viņa neticēja :D

Hroč kā jau katru gadu, bija jautri :D

CYA! :D

EDIT: Ā, jā Invincible tu esi patiešām tizls daunis, neviens par tavu "ašo" joku nesmējās un otrkārt tu esi tiešām tizls, ā treškārt, tu pat tā nepateici, tā kā EJ DIRST!

protams, tu jau labaak zini, stulbais,pretiigais,izdzimteni :mIm:

Link to comment
Share on other sites

statoilā skatos - akcija: nopērc divas četrpakas ar Shark un dabū pa brīvu krekliņu... nu es paņemu tās četrpakas, soļoju pie kases, prasu kreliņu... pārdevēja ar drausmīgi nopietnu skatienu paskatās man acīs un saka, ka nekādus krekliņus viņi te nedala, ķipa popal ņe po adresu. Es protams nokāru lūpu un domāju jau iet prom, kad šī pēkšņi - APRIL APRIL :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...