Jump to content
GIGN Forum

Komentaari (bildes nr.2)


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

spite smile.gif.

Bet galvenais joks jau ir tāds, ka viņš pat neklausās emo mūziku.

Bet izskatās gan pēc emo džeka. Tas ko viņš klausās citi jau neredz.

man ar nāk biš smiekli par to bildi.

anfisa - jā tu esi riktīga metaļuga!!!1

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Jem, kursh/kura tu esi tajas bildees? Policista zirgs? wink.gif Un ta ir tava masa/braalis/zirgs? wink.gif

Beefy

Zirgs nav mans ,bet deretu tadu dabut smile.gif

Ha ,es tak tur ar savu meiteni stavu ,vaitad nevar redzet?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

kerchs tava otraa bilde, kur tava draudzene ir painballa laukuma.. smile.gif es tajaa laukumaa pa vasaru straaadaaju.. biggrin.gif 5ls dienaa.. biggrin.gifbiggrin.gif nju citi mani draugi pat 4 ls dienaa nedabuuja.. wink.gif man jau patika.. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

:D + vēl viņa iet manā skolā, bet ar īpašu gudrību viņa nekad nav izcēlusies takā nezinu vai ir vērts :)

lol es zinu ka vinja nav "gudra"... vinja bija mana klasesbiedrene 9 gadus :fsckinsad:

ali tu ej 99vsk?

Link to comment
Share on other sites

jā , es eju 99 , atev patīk meitenes kas ir drusku padumjas? es piemēram nekad nevarētu izveidot atiecības ar meiteni kura ir skaista, bet kad kautkas nopietnāks jāpasaka/jāizdara viņa to vienkārši nemāk/ nevar, jo tajā galviņa nekā nav..

Link to comment
Share on other sites

bljegj veci vinja nav stulba. vinjai nepadodas matemaatika utt, bet meitene kaa meitene. Skaista, sportiska, un saimnieciska. jebal vel kko pateiksi sliktu par vinju :fsckinsad:

labaak paprasi jaanim vai varu vinju preceet :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Tu mani skolā sitīsi? :(

Es tik pasaku kā ir no mana skatu punkta un to ko esmu par viņu dzirdējis no vairākiem cilvēkiem + ja jau, kā tu saki, tu viņai nepatīc, kapēc likt veltas cerības, mans ieteikums -aizmirsti.

EDIT: plus par to stūlbumu blondumu nebiju domājis to, kas viņai nepadodas bet gan to kā viņa izturas, runā..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...