Jump to content
GIGN Forum

Plugins & Mods 2


Recommended Posts

Takā nevarēju editot iepriekšējo postu uztaisiju jaunu!

Amxx

Parastie plugini ko vajadzētu katrā pub u.c mod serveros:

High Ping Kicker=Kicko tos kuriem ir liels Pings

Anti Silent Plant=Jums taču nepatīk ka kāds taisa silent plant?

Amx_gag=Liedz spēlētājiem runāt!

All in One=Viss noderīgākais plugins! Vienā pluginā daudz komandu!

Team Atac=Spēlētājs var izvēlēties sodu par tk

StatsX=ļoti vajadzīgs plugins!

-----------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------

Domāju ka ar šiem pluginiem pietiktu lai uzturētu normālu serveri!

Šeit IceCube ir sarakstījis daudz Un dažādus modus

Ja kautko vajag tad Šeit ir pilnīgi viss ko jūs gribat!

Visi plugini ir atrodami Šeit

Un Tagad esmu pievienojis admincall Bet tur ir jāmāk viņu uzlikt!

Izlasiet readme un viss bus ok! Tik vajag irc kanālu!

Un visu kas ieksha root liekat X:\appserver\www X:\wamp\www!

AdminCalll

ja nevar nolādēt rakstat!

Link to comment
Share on other sites

Un Tagad esmu pievienojis admincall Bet tur ir jāmāk viņu uzlikt!

Izlasiet readme un viss bus ok! Tik vajag irc kanālu!

Un visu kas ieksha root liekat X:\appserver\www X:\wamp\www!

AdminCalll

ja nevar nolādēt rakstat!

calladmin.. mm.. ^^

edit: zinaaju, ka nevajadzeeja par aatru iepostot =/ - Novilku *.zip'u, atveeru un ieraudziiju admincall.amx .. Kaa lai amx plugins straadaa amxx'aa !!11!

Edited by DeimoN
Link to comment
Share on other sites

vienkarsi ieliec calladmin.sma failu cstrike/addons/amxmodx/scripting un palaid compile.exe tad no cstrike/addons/amxmodx/scripting/compiled iekope to pluginu cstrike/addons/amxmodx/plugins un bus tev calladmin.amxx

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Es te nedaudz par CALLADMIN pluginu!

Jūs vispār README skatāties? Ko?

Tas plugins ir aizsargāts ar autortiesībām, tā kā ziņošu EKONOMIKAS POLICIJAI, par autortiesību pārkāpumu....

Varat likt savos serveros to pluginu, bet rēķinaties ar soda naudu līdz ~2000 Ls :lohs:

Domājat ar galvu!

Link to comment
Share on other sites

Kefīr no kopš kura laika zem GNU Lesser General Public licezes esošie skripti, skaitās nelāgāli pat iekš licenzes name loģiski paskaidrots PUBLISKS, nekas par šo konkurēto šitu, kā arī visiem pārējiem, kā piemēru minēšu phpbb forumu, nav jāmaksā!

EKONOMIKAS POLICIJAI - ~_~

:10cm: par izdomu!

Link to comment
Share on other sites

CALLADMIN pluginu!

Jūs vispār README skatāties? Ko?

Tas plugins ir aizsargāts ar autortiesībām, tā kā ziņošu EKONOMIKAS POLICIJAI, par autortiesību pārkāpumu....

Varat likt savos serveros to pluginu, bet rēķinaties ar soda naudu līdz ~2000 Ls :lohs:

Domājat ar galvu!

Kefiir tagad tev jamaksa par manu salauzto mugurkaulu :D:D:D:D :megalol: shitā izsmējos 1x :D Ak dievs no krēsla nokritu :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Nu labi...darat paši kā zinat...

Ja kas man to pluginu nozaga no mana PC, kur man bija visas Smart IRC komandas izlabotas un bagi!

Failu zādzība no cita PC ir kibernoziegums:

Par Konvenciju par kibernoziegumiem un Konvencijas par kibernoziegumiem Papildu protokolu par rasisma un ksenofobijas noziedzīgajiem nodarījumiem, kas tiek izdarīti datorsistēmās.

1.pants. 2001.gada 23.novembra Konvencija par kibernoziegumiem (turpmāk ? Konvencija) un Konvencijas par kibernoziegumiem 2003.gada 28.janvāra Papildu protokols par rasisma un ksenofobijas noziedzīgajiem nodarījumiem, kas tiek izdarīti datorsistēmās (turpmāk ? Protokols), ar šo likumu tiek pieņemti un apstiprināti.

2.pants. Latvijas Republika izdara atrunas attiecībā uz Konvencijas 22.panta pirmās daļas ?d? punktu par ārpus Latvijas Republikas teritorijas izdarītiem noziedzīgiem nodarījumiem, kā arī attiecībā uz Konvencijas 29.panta ceturto daļu.

3.pants. Saskaņā ar Protokola 8.panta pirmo daļu Latvijas Republika izdara atrunu attiecībā uz Konvencijas 22.panta pirmās daļas ?d? punktu par ārpus Latvijas Republikas teritorijas izdarītiem noziedzīgiem nodarījumiem.

4.pants. Konvencijas 24.panta izpratnē atbildīgā institūcija ir Ģenerālprokuratūra.

5.pants. Konvencijas 27.panta izpratnē atbildīgā institūcija ir Tieslietu ministrija.

6.pants. Konvencijas 35.panta izpratnē atbildīgā institūcija ir Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Starptautiskās sadarbības pārvalde.

7. pants. Dators un tā faili ir privāti, jebkāda datora uzlaušana un failu vai citu lietu zagšana vai izmantošana ir krimināli sodāms akts.

8.pants. Konvencija stājas spēkā tās 36.pantā, bet Protokols ? tā 10.pantā noteiktajā laikā un kārtībā, un Ārlietu ministrija par to paziņo laikrakstā ?Latvijas Vēstnesis?.

9.pants. Likums stājas spēkā nākamajā dienā pēc tā izsludināšanas, bet ne agrāk par Krimināllikuma grozījumiem, kas paredz juridiskās personas kriminālatbildību un Konvencijas noteikumu ieviešanu. Līdz ar likumu izsludināms Konvencijas un Protokola teksts angļu valodā un tā tulkojums latviešu valodā.

Likums Saeimā pieņemts 2006.gada 5.oktobrī.

Un šis fails (plugins) man tika nozagts! Es viņu biju pielabojis, bet man viņu nozog!

Edited by Kefiirs666
Link to comment
Share on other sites

Nosaukumu?

Nedaudz izlaboju bagus ar mIRC botu, viņa konektēšanās laiku un piemetu klāt arī to, lai kad pasauc adminu, lai mirc botu pēc tam izkiko, jo nav vajadzīgs, lai viņš sēž chanā!

+ Pieliku tādu pašu lodziņu kur rakstīt tā kā NG! :unsure:

BET KĀDS MAN NOZAGA MANU PLUGINU + SKRIPTU

Es šo calladmin biju iecerējis pa kādiem 30 - 50 Ls pārdot, bet uz mani ir nodarīts kibernoziegums, ir bijusi ielaušanās manā PC un nozagts šis skripts + plugins!

Link to comment
Share on other sites

Bet es still nesaprotu, ko tu te baaz taas savas probleemas, kas ir 100% izdomaatas, ja jau te ir ielikts defultais skripts, un nekaadi labojumu nav, kaa arii interesanti, ko tu tur tieshi izlaboji, jo, manupraaat, par settingu nomainiishanu neko vairaak nevari izdariit!

Es šo calladmin biju iecerējis pa kādiem 30 - 50 Ls pārdot :pizdiblee:

Nu fantozoriijs naturaals! :lalala:

Link to comment
Share on other sites

+ Pieliku tādu pašu lodziņu kur rakstīt tā kā NG! :unsure:

BET KĀDS MAN NOZAGA MANU PLUGINU + SKRIPTU

Es šo calladmin biju iecerējis pa kādiem 30 - 50 Ls pārdot, bet uz mani ir nodarīts kibernoziegums, ir bijusi ielaušanās manā PC un nozagts šis skripts + plugins!

par open-source esi dzirdējis? :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...