Jump to content
GIGN Forum

Powerball


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

Šodien pasūtīju NSD Powerball Neon Pro.

Līdz šim man rekords ir pie 9299.

Vēlos uzzināt:

1) Tās auklas var kaut kur iegādāties atsevišķi, jo man jau no vienas auklas gala nopisās tā plastmasa?

2) Kādi ir jūsu rekordi?

3) Kā var ieseivot savu augstāko rezultātu?

post-2663-1206541000_thumb.jpg

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu cmoon, es tikai pa stundu esmu paspējis viņu kaut cik iepazīt. Tagad augstākais rādītājs ir 9299. Galvenais ir atpūtināt roku pirms rekorda stādīšanas.

Gan jau iepostošu savus turpmākos rekordus.

Gaidu atbildes uz jautājumiem.

P.S Beef, kur tieši jāsit? Man čota nesanāk. Redz cik vienkārši viņi ar īkšķi iegriež

. Vajadzīgs tikai treniņš... Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

powerball.

Viņs trenē gan pirkstu un plaukstu, gan locītavu muskuļus, gan apakšdelna, gan augšdelna muskuļus.

2 reizes sanāca iegriezt ar īkšķi. Man, nevis plaukstas ir jēlas, bet sāp abi mazie plaukstu pirkstiņi :(

Tu lūdzu varētu pateikt pa cik tādu var nopirkt un kur :)

Iespējams man noderētu

EDIT:Nevajg pats atradu :):whistling:

Edited by lil_nigga*
Link to comment
Share on other sites

Iedomājies, ka tā bumba ir resna nēģera milzīgs resns pimpis! Jo ātrāk rausti, jo pimpis paliek lielāks un cietāks un to ir grūtāk raustīt un nēģeris tevi stiprāk apskauj! :) Nu man liekas, tas ir diezgan tuvs salīdzinājums (nē.. es neesmu tā darijis ar nēģeri... ;) )

Beefs

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Ko tu zini, varbūt Mongolijas džungļos ir visādi tarzānveidīgie, kuri laksta pa kokiem, tāka viss krakšķ un brakšķ un tādā veidā viņu roku ātrums krietni pārsniedz normāla Humanoīda roku ātrumu un tagad viņi to powerballu griežu uz 30k.

P.S. paskatijos youtubē viģikus un tagad tas powerballs baigi sakārdināja mani, kādreiz būs jānopērk.

P.P.S. postu skaits - 777 :khehehe:

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...