Jump to content
GIGN Forum

Pieteikums!


Recommended Posts

Sveicināta GIGN komūna!

Es te tā pasēdēju netā un nodomāju uzrakstīt pieteikumu, jo domāju ka jau varētu prasīt acc!

Neesmu jau nekāds "labākais" topic'a rakstītājs bet tomēr....

Par mani

................................................................................

Vārds: Klāvs

Vecums: 19

-----------

Bez CS: Izklaidējos ar draugiem (pa vakariem) ~3h, spēlēju ģitāru un bungas - ~ 2h un man ir "sliktie" ieradumi - cigaretes un ekstremāli pārmērīga dzeršanas tieksme... :drink:

Hobiji: Ģitāra, bungas, meitenes un mūsu topošā grupa!

IEKŠ VIRTUĀLAS PASAULES

..............................................................................

Niks: Kefiirs

Mīļākā karte: de_train un cs_office

Viss kas jums jāzin par mani un CS: Spēlēju ~6 gadus ar lieliem intervāliem!

csdm.gign.lv patīk, jo ir interesanti spēlēt, spēlē forši cilvēki!

Interesanti ir spēlēt, jo GIGN serveri ir gandrīz labākie LV!

Esmu admins arī citos serveros!

* NetGames

* Wos

* OutLaw

* JackMetal

* Pārējos aizmirsu :D

Par to, ko gribētu iegūt

................................................................................

Es gribētu iegūt pirmā vai otrā "leveļa" ACC - nu tikai dažas admina komandas, nevajag īpaši daudz! :)

Ko es darīšu ar acc?

xslap - lai izkustinātu žurkas vai arī mapbagerus, kuri tikai sēž un kempo..!

xslay - ja kāds ir iesprūdis vai kaut kas tml.!

xkick - lai izkikotu piemēram kādu kas nevar savaldīt muti...!

xgag - lai apklusinātu kādu, kurš piemēram apvaino citus..!

Tsay un Csay - lai brīdinātu par misiju un citām lietām

Un pārējās, man nezināmās GIGN serveru access komandas! :)

Māku apieties ar ACC ĻOTI labi, jo es zinu ko es daru..! :blehh:

Veiksmi arī pārējiem un nekad neatmetat cerību!

Edited by Kefiirs666
Link to comment
Share on other sites

Nu baigais tev tas pieteikums! :)

1. Tu csdm.gign.lv nēesi nospēlējis pat 1h - tas itkā ir mazliet par maz

2. Tev nav reģistrēts niks - vismaz pēc tava laika @csdm varu spriest ka tu vispār nezināji ka tāds gignā ir! Infa par to šeit!

3. Nav neviena admina kas tevi atbalsta un nedomāju ka vispār kāds tevi bij redzējis uz gign.lv serveriem, jo izskatās ka tu te esi pirmo reizi, un nedomāju ka tevi kāds te pazīst!!

:mellow:

Link to comment
Share on other sites

Mr Klaav aka Kefiir ! Pieteikums jau pagalam jauks, milsh un pukains. Bet tavs online taims ir 51 minute (lol?) un tu jau esi saspurojies uz acc.

Lieku galvu kjiilaa, ka pat tevi neviens laagaa nezina (tadejadi esi jau parkapis pieteikuma noteikumus nenoradot adminu, kas tevi iesaka).

Un vel es esmu gandriz drosh, ka tev nemaz niks nav pieregots un tadas tiesibas nav uz ko likt.

Taa kaa diemzel gribot negribot ir japaliek pie negativas rekomendacijas.

ps bungas + alkohols droshi , ka kaiminjiem sagadaa pamatigas galvasapes.

Link to comment
Share on other sites

* NetGames

* Wos

* OutLaw

* JackMetal

* Pārējos aizmirsu :D

Kā būs, kad rakstīsi pieteikumu nākamajā serverī pēc nedēļas? - GIGN ieliksi sarakstā starp tiem citiem serveriem kur esi admins vai arī iekļausi pēdējā sekcijā zem *pārējos aizmirsu?

(Tas ir retorisks jautājums, ja nu kāds pārsteidzošā kārtā tev tomēr piešķirtu tiesības GIGN'ā...)

Tu vari būt ūbernūģis un nolaifers bet tāpat tev fiziski nepietiek laika spēlēt visos uzskaitītajos serveros un adminēt tur. Pieņemsim, ka tu esi nolēmis vairāk spēlēt GIGN'ā. Vai NG, WIS, Outlaw, jm un *pārējo aizmirsto serveru administrācija zin, ka tagad esi nobriedis adminēt GIGN'u?

Link to comment
Share on other sites

* NetGames

* Wos

* OutLaw

* JackMetal

* Pārējos aizmirsu :D

(Tas ir retorisks jautājums, ja nu kāds pārsteidzošā kārtā tev tomēr piešķirtu tiesības GIGN'ā...)

Tu vari būt ūbernūģis un nolaifers bet tāpat tev fiziski nepietiek laika spēlēt visos uzskaitītajos serveros un adminēt tur. Pieņemsim, ka tu esi nolēmis vairāk spēlēt GIGN'ā. Vai NG, WIS, Outlaw, jm un *pārējo aizmirsto serveru administrācija zin, ka tagad esi nobriedis adminēt GIGN'u?

a jaa lol shito niju palaidis garam vispar jau Mr Klav sanak, ka esi mega adminissisis !? Un sanak , ka tev jakapaa visu dienu pa visiem serveriem !? un vel tie parejie neskaitamie serveri (192.459.234.0 etc) jeee vecit diezgan iespaidigi. :slap:

Link to comment
Share on other sites

Zinu, ka nevaru te rakstiit, bet nu kko par Outlaw zinu, jo tur Global esmu.

Kefiir, pasaki savu niku, un noskaidrosim, vai esi tur admins, vai melo, jo tur taadu es neesu redzeejis.

Edited by OwnEx
Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

nekāds paraugs tas nav. Man daudz labāk patiktu čalis, kas gribētu tiesības, jo izjūt pēc tām nepieciešamību, nevis kaut kāds čalis, kas nav pat stundu uz gigna nospēlējis un tam jau savajadzējies tiesības ar defaultajiem iemesliem.

Link to comment
Share on other sites

eu Hollow Life, kad brauksi uz rigu man no tevis kautko ahujenna vajag :smoke: Esmu pat gatavs samaksat

edit :) domaju, ka nevajag tev tas tiesibas, jo nav tacu jegas no vinam ja nespele. Tas ir jauki, ka visur admine. Kad taja saraksta bus h2 serveris, pienac velreiz :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...