Jump to content
GIGN Forum

Planeta X ?


juranx
 Share

Recommended Posts

Nu ko,es esmu dzirdejis ka atkal bushot pasaules gals un tagad mums nostasies prieksha saulei planeta NIBIRIUS (laikam) un mums bus visadas katastrofas Ta planeta aprinko sauli vainu 3600gados vainu 12500 gados.Un ir rakstits ka nakama gada 29 maija laikam vares to sarkano planetu redzet. :D

Hmm ticeet vai nee??

Edited by juranx
Link to comment
Share on other sites

2 dienas vēlāk un es būtu piedzīvojis savu 18 dzimšanas dienu... :weep: fuck you destiny ! fuck you!

EI dirst stūlbeni! parādi man kaut mazāko dokumetālo pierādijumu par massu patversmes bunkuriem specialy for the end of the world and, again, specialy for the next year!

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

1) Ja tā planēta tik ilgi riņķo ap Sauli, tad viņa atrodās baigi tālu, un mēs viņu varēsim redzēt kā mazu punktiņu.

2) Tā planēta nevar būt milzīga, pat ne tik liela kā Zeme, jo ir vienīgi 8 Saules sistēmas planētas. Pat Plūtons vairs nav, jo bija par mazu. Un ja viņa riņķo ap Sauli, tad tai ir jābūt Saules sistēmā.

Tā kā nokļūstam pretrunā!

Link to comment
Share on other sites

2) Tā planēta nevar būt milzīga, pat ne tik liela kā Zeme, jo ir vienīgi 8 Saules sistēmas planētas. Pat Plūtons vairs nav, jo bija par mazu. Un ja viņa riņķo ap Sauli, tad tai ir jābūt Saules sistēmā.

Tā kā nokļūstam pretrunā!

Taaplaneeta ir Jupiitera Lieluma

Link to comment
Share on other sites

Visi apokalipses sludinātāji var iet dirst. Varu tikai atgādināt kā visi pasalues kretīni gaidīja apokalipsi, kas izpaustos kā Y2K. Tad arī i Nostradamusu piesauca kurš esot it kā paredzejis 2000 gadā pasaules galu da i visu pārējo. ( ja nemaldos vietējie censoņi kārtējo reizi Finka murgojumus izvilka no aizkrāsnes).

Dzīvot vajag šodienai. izbaudīt dzīvi un paralēli censties arī atstāt ko paliekošu nākamajām paaudzem. Nevis veltīt savu dzīvi sazvērestības teorijām, dažādu pareģu un šarlatānu vai arī pseidozinātnieku murgojumiem...vairumā gadījumu mūsu liktenis ir galvenokārt mūsu pasu rokās. Dažādus paregojumus izmantot vajag lai sevi uzmundrinātu, nevis kristu depresijā. Ja nu kas tiešām tik episks ir gaidams - tas nu ir tikai visaugstāka rokās...Tikai dīvaini, ka jau gadsimtiem tie pasaules gala datumi tiek pārcelti.

Pietiek ar to, ka video autors ir viltojis kadrus - paņemis pavisam citas NASA bildes un ielicis kā Nibiru uzņemūmus.

P.S. Pasaulē ir desmitiem tūkstošu astronomu-amatieru. Un neviens nav piefiksējis šos sagaidamos episkos notikumus?

Edited by Surr
Link to comment
Share on other sites

Bļin, kā saucās tā filma, kur laikam kādi 7čuvaki lido uz Meteorītu lai to iznīcinātu? Ķipa viņi tur urba lai iemestu atom bumbu un lai uzlaistu to gaisā? Beigās tas galvenais aktieris palika un bija beigts??? Man liekas galvenais aktieris bija tas aktieris no Cietā Rieksta....

Tikko to video noskatijos. Raudāju kā nekad. Vēl tagad lasu piešņauktās salvetītes. :slap:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...