Jump to content
GIGN Forum

Sakarā Ar Hudiem


emys
 Share

Recommended Posts

Sveikiņi, nu man ir tāda problēma sakarā ar hud_draw.

Kad es uzrakstu hud_draw 0, tad pazūd viss, hp, armors un pie reizes arī tēmeklis nu tā tam jābūt.

Bet jautājums ir tāds, kas man jāraksta lai būtu tikai tēmeklis, pēc hud_draw 0.

Link to comment
Share on other sites

Tikai tēmeklis.. - tas laikam ir iespējams tikai ar hud_remover palīdzību..

Meklē Šeit!|

Lai veicas.

Uj paldies, tur ir viss ko vajag, em es nokačāju tos sky priekš inferno, dd2 un kur tur vēl.

Tur nav teikts kur viņi jāliek. Vai palīdzēsiet ?

Link to comment
Share on other sites

Es jau atradu, kad nedaudz pameklēju aktīvāk :P

Bet nu šis laikam būs pēdējais jautājums :D

Es nokačāju to OpnGL hack vai kā tur viņš minēts, krč wh, bet priekš mooviemakinga. :)

Kur tas jābliež, tur bija teikts cstrike mapē, ieliku bet tā arī nestrādā man.

Link to comment
Share on other sites

Nu tagat ir nākamā problēma, itkā visu esmu atrisinājis ar visām progām, bet tagat ar to hud_remover.

Kad es viņu ielieku, pazūd visi hp un pārējais ( tā vajag ;) ) Bet pats galvenais ir, kā lai es dabūnu atpakaļ to visu, piem ja man jāspēlē cw ? Tak nevar bez hp spēlēt! :D Es kko dzirdēju, ka jātais vēlviena cs mape ?!

Nu tad cik spējiet tik palīdziet man šajā ziņā.

P.s atvainojos par dublepost.

Link to comment
Share on other sites

Omg so lame :o

Karoč, nokopē savu CS mapi kaut kur, kaut vai uz C diska, pēc tam paņemi pašreizējo CS šourtkatu un uztaisi velvienu tādu (Copy N Paste), pēc tam paņemi otro šourtkutu --> Properties, un Target Un StartIn pamainat atrašanās vietu (uz to vietu kur jus nokopējāt CS mapi).

Viss. Tad liec hudus uz otra un nebus japarinstale cs.

Link to comment
Share on other sites

:o

Karoč, nokopē savu CS mapi kaut kur, kaut vai uz C diska, pēc tam paņemi pašreizējo CS šourtkatu un uztaisi velvienu tādu (Copy N Paste), pēc tam paņemi otro šourtkutu --> Properties, un Target Un StartIn pamainat atrašanās vietu (uz to vietu kur jus nokopējāt CS mapi).

Viss. Tad liec hudus uz otra un nebus japarinstale cs.

Paldies NTH. :)

To jau tu paspēji man izstāstīt mircā :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

1. Kārt atvainojos par dublepost. : /

2. Kārt ir ienācies kārtējais, varbūt niecīgais, bet man ļoti vajadzīgais jautājums. :)

Tātad lieta tāda, kā var pie katra momenta pielikt savu niku, vai vispār pielikt to ?

Tas ir caur Vegas iespējams vai kkā savādāk ?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...