Jump to content
GIGN Forum

Nāve


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Un protams atkal tika iejaukta ticiiba :( Juus labi apzinaties, kad tas aizies offtopikaa, tapeec luudzu neapspriest ko dod katra ticiba, katraj religijai ir sava ticiba, to arii katrs pierakst, ja grib, un tie kas netic luugshu pakluseeet. Ja nezinat nevajag dirst, katram savi uzskati un savas ceriibas :thumbsup:

Es lai arii esmu ticiigs cilvekss, issti nzinu ko dariishu pec naaves, es ceru kad peec naaves mees neizgaistam, tachu musu psihei to ir gruuti aptvert, un zinatniekiem pieradiit. Pashlaik vienigais variants ir kad vis beidzaas un tu pats neapzinies, tachu tas ir tikai tapeec, kad nevar neko citu pieradiit. Es domaju tas taa buus veel ilgi, tapeec paliksim pie taa, kad mees izgaistam, kas notiks peec tam? To mees uzzinasim tikai peec tam, kad tas notiks ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tikpat labi viņš var palikt akls, bez rokām, kājām un krāna. Ieslēgts pagrabā ar nogrieztu mēli, tas būs labāks piemērs?

Neesmu gan aizdomājies, jo es nezinu kā var sajust dievu. Kad man guļ blakām plika meitene, tad gan es šo to sajūtu :) Tāpat to sajustu arī tas tur resnais par ko pirms tam bija runa. Tam visam ir diezgan loģisks un fizisks pamatojums, kura iztrūkumu es redzu, kad runa iet par dieva sajušanu.

Un kādā veidā tas tur bezroku bezkāju variants ir labāks piemērs runājot par cilvēka ticēšanu tikai redzētajam?

Runa jau nav par to kam es vai tu tici, bet tam, ka tur viens čalītis pateica, ka dievam ticēs tikai, kad redzēs. Kas attiecas uz mani, es ar tā domāju, kad biju maziņš, jo nedadomājos tik tālu, ka viņu tāpat nekad neredzēšu, tāpēc arī droši varu aizmirst par ticēšanu viņam.

Vispār interesanti, man nelikās, ka te vēl atradīsies kāds, kas tic dievam.

Kas attiecas uz kedas tekstu "es vienkārši ticu", tad man liekas, ka tu čalīt švaki esi iepazinies ar Bībeli un vispār ar reliģijas vēsturi. Reliģija sevi noraka, kad tika izdomātas indulgences, tā ka es domāju, ja tu šādus un vēl citus faktus zinātu, tad sāktu domāt savādāk. Tā arī sanāk kā tu saki - vjuberis ir zinošāks, viņš zin labāk => netic. Tu nezini => tici. Bet nu... es te negrasos tagad tevi pievērst ateismam.

Vēl nāk prātā tas foršais jautājums ko uzdot ticīgajiem - vai dievs varētu radīt akmeni ko pats nespēj pacelt? :)

Link to comment
Share on other sites

Par dievu, ticēšanu tam un savādākām izjūtām.

Tad lūk es reiz pazinu meiteni un viņa man teica, ka redz auras. Vārda visstiešākajā nozīmē redz - viņa to aprakstija kā krāsainu spīdumu ap cilvēku. Man nebija pamata viņai neticēt. Vēlāk es viņu satiku un viņa teica, ka vairāk neredz, jo ir pārstājusi par to interesēties.

Ar to es gribēju teikt - protams, ka tāda aura, kādu mēs to iztēlojamies (gaisma ap cilvēku), nemaz neeksistē, BET tas jau nenozīmē, ka tu to nevari redzēt.

Man viens džeks stāstija, ka tad, kad sapīpējas zālīti, tad viņam vistas gaļa izskatas pēc vistu galvām. Vai man viņam neticēt?

Ar to es gribēju pateikt, ka pat tas, ko tu redzi, var nebūt patiesība, un ja runājam par to, kas ir patiesība, tad šādā gadijumā tas būtu tas, ko saka citi. Proti, ja es saku - vistas galva, bet macho saka - vistas kāja, tad nevienam no mums nav taisnība. Ja ir 10 džeki, kas saka - vistas kāja, un es viens saku, ka galva, tad man nav taisnība!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

buh, macho, vajadzeja iemest tev to majaslapu :fsckinsad:

ta drowning sadala bija tiesi precizi ka tad, kad es gandriz abavas rumba nosliku pirms ~10 gadiem

pasts sliksanas process bija tads pats, ka tur rakstits, un kad mani izvilka ara, vot, ta bija labaka sajuta pasaule :)

Link to comment
Share on other sites

:fsckinsad:

ta drowning sadala bija tiesi precizi ka tad, kad es gandriz abavas rumba nosliku pirms ~10 gadiem

pasts sliksanas process bija tads pats, ka tur rakstits, un kad mani izvilka ara, vot, ta bija labaka sajuta pasaule :)

wow!

kadas vsp sajutas?

un kada veida?

Link to comment
Share on other sites

:)

var radīt. un pēctam viņš viņu pacels, lai pie vellna parādītu kas ir dievs! :)

bet ja nopietni, tad tu domā vispārīgi dievu vai visvareno no kristietības? jo šaubos vai viņam ir laika (lol mūžība) vai vēlēšanās vispār ar kautko tādu nodarboties. un neesmu vēl redzēji nevienu tekstu, kur būtu dievs definēts kā čalīts, kas var izveidot milzību arkmeni vai whateva ko ar ko pazīmēties. mby viņš nevar..nu i? viņš , kā māca kristietībā, radija tevi, mani, visus...diezgan muļķīgi man liekas gaidīt no viņa tādus (akmeņus, pasaulē lielāko tic tac kolekciju) radīšanas brīnumus osthm. vai vispār ko gaidīt.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

kadas vsp sajutas?

un kada veida?

ipashi neatceros, bet dazi kadri ir. nu, jebkura gadijuma, lai cik nesmuki nebutu to teikt, ta butu stulbaka nave kada iedomajama :thumbsdown: domaju aizpeldet lidzi "lielajiem pushiem" un, kad nonacu zem udenskrituma, tad vnk vairs nevareju notureties augsa. sajutas protams baismigas, it seviski ta bezceribas/panikas sajuta, brr.. zinu, ka mani izvilka kaut kads vacietis aiz matiem :)

Edited by Hugo
Link to comment
Share on other sites

Nu es nevarēju nociesties. ;[

Ticīgie, ticīgieeeeee ! Vai Jūs tiešām esat akli ? Ja dievs tiešām pastāv, tad viņš ir totāls pidiņš un masturbētājs! Vai visuvarenais dievs nevarēja paredzēt cilvēku rīcību pirms to radīšanas ? Noteikti, ka - varēja ! Un tāpēc, viņš ir smerdelis, jo beztolkā moca (moka, nezinu kā ir pareizi) cilvēkus, ar savām zemestrīcēm, vulkāniem un citām iegribām. Na**j tad vispār tādus vajadzēja radīt ? Lai par cilvēkiem paņirgātos ? Dieva NAV! Protams, protams, varat mani apstrīdēt un man neticēt, slimīši, tas ir tikai mans kārtējais viedoklis. :*

Link to comment
Share on other sites

Ticīgie, ticīgieeeeee ! Vai Jūs tiešām esat akli ? Ja dievs tiešām pastāv, tad viņš ir totāls pidiņš un masturbētājs! Vai visuvarenais dievs nevarēja paredzēt cilvēku rīcību pirms to radīšanas ? Noteikti, ka - varēja ! Un tāpēc, viņš ir smerdelis, jo beztolkā moca (moka, nezinu kā ir pareizi) cilvēkus, ar savām zemestrīcēm, vulkāniem un citām iegribām. Na**j tad vispār tādus vajadzēja radīt ? Lai par cilvēkiem paņirgātos ? Dieva NAV! Protams, protams, varat mani apstrīdēt un man neticēt, slimīši, tas ir tikai mans kārtējais viedoklis. :*

šitā attieksme reāla : ''ai bļad tur dievs atļāva tam un tam nomirt un sūds vispār galīgi neiet man pa dzīvi, zajbej aliņš ar beidzās nu tad i nahuj viņu...'' tas vnk ir stūlbi tā teikt un uzreiz vainot viņu. tu vnk esi lohs neaptēsts,ja domā viss kas slikts, labs ir viņa dēļ. vnk idiots! :ermm:

Link to comment
Share on other sites

rusty

Nu, diemžēl, deģenerāt, es dievam neticu un tas bija attiecināts uz ticīgajiem, tāpēc "ej uztaisi vakara dračījienu kamēr vecāki neredz un nelien lielo puiku forumos."

P.S. Turklāt pie visām veiksmēm/neveiksmēm slavēju/vainoju tikai, atkārtoju - tikai sevi!

Edited by Ilvu4ka
Link to comment
Share on other sites

čalīt tu esi mazāks pa mani.. -_- . un tu domā, ka ticīgie visu noveļ uz dievu? tev tiešām tā liekas?

lab es te esmu kļuvis pa lielāko offtopekeri...

next theme...

kā jūs domājat, no kurienes un kādeļ dzivniekiem ir 6 prāts, jeb intuīcija, ka notiks kāda nelaime - plūdi, nogruvumi etc... ?

Link to comment
Share on other sites

Jā, esmu mazāks, bet tas man neliedz tev izteikt priekšlikumus. Nē, ticīgie tieši otrādi - dievu slavē, ka viņš nepiekā nav vainīgs, bet savukārt es uzskatu, ja viņš tomēr pastāv, tad ir vainīgs un tikai vinš. Kāpēc mirst nevainīgi cilvēki, bērni ? Vai visuvarenais nevarēja viņus paglābt ?

Link to comment
Share on other sites

njā, ilvu4ka, tas nu gan bija viefoklis, omfg.

Dieva NAV! Protams, protams, varat mani apstrīdēt un man neticēt, slimīši, tas ir tikai mans kārtējais viedoklis. :*

Viedoklis ar debīlu pamatojumu, bet, nu, pieņemsism.

Mazliet pārlasot pamatoto ilvu4kas viedokli, vēl šo to pamanīju, pie tam pirms manis citētā teksta.

Un tāpēc, viņš ir smerdelis, jo beztolkā moca (moka, nezinu kā ir pareizi) cilvēkus, ar savām zemestrīcēm, vulkāniem un citām iegribām

..ja viņš tomēr pastāv, tad ir vainīgs un tikai vinš. Kāpēc mirst nevainīgi cilvēki, bērni ? Vai visuvarenais nevarēja viņus paglābt ?

Tad kā tur sanāk? Kas ir vainīgs? Tu vispār vēsturi un ģeogrāfiju esi mācījies?

Jā, esmu mazāks, bet tas man neliedz tev izteikt priekšlikumus.

Šis, tavuprāt, ir priekšlikums?

Ticīgie, ticīgieeeeee ! Vai Jūs tiešām esat akli ? Ja dievs tiešām pastāv, tad viņš ir totāls pidiņš un masturbētājs! Vai visuvarenais dievs nevarēja paredzēt cilvēku rīcību pirms to radīšanas ?

Labi, tagad nav laika turpināt bazaru.

Link to comment
Share on other sites

Ir bijusi raidijumi kur acerams ieprieksejo dzivi, jus tam ticat?Es ja.

Es arī tam ticu.

Bet domāju ka par nāvi nevajag satraukties, tā pienāks tad kad pienāks. Un viss stulbākais ir pašnāvība. tās ir gļēvākais veids kā aizbēgt no problēmām.

Dievam neticu, bet ticu liktenim un aigstākiem spēkiem. Dievs mīt mūsos nevis tur augšā.

Link to comment
Share on other sites

Faktiski gandrīz pie lielākajiem šitiem cilvēks pats vien bijis vainīgs, 11.sept - pāris idioti, tornādo e.t.c, iespaids uz dabu cilvēku dēļ, tas viss ar globālo sasilšanu etc, pirms cilvēk nebij sākuši rosīties tik ļoti ar rūpniecību un citiem šitiem, kas ietekmē dabu tā bija draudzīgāka.

Tas viss tak no dārvin teorijas.

btw, protams ir arī tādi negadijumi, kur nav cilvēks vainīgs bijis, bet tomēr katram ir savs liktenis nodzīvot tik un tik, aiziet tad un tad, panākt to un to.

Tu tagad tik mēģini cilvēkiem uzspiest savu viedokli, katram ir/nav sava ticība, bet tas neļauj kādam uzspiest savu viedokli.

Tas, kurš te teic, ka pašnāvību izdara tik mīkstie - nepiekrītu, bieži vien tie ir cilvēki, kuri vēl loģiski neprot domāt - sīkie, vai arī psihiski slimie. Pats zināju vienu sievieti, kura pagājušo gad sev vannā vēnas izčakarēja - viņai bija šizofrēmija, takā manuprāt tas takā nedaudz to attaisno, jo ja cilvēks ir ar garīgām problēmām...

UN vispār, bencik, tiktiešām sāk aiziet offtopikā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...