Jump to content
GIGN Forum

Free


DvR
 Share

Recommended Posts

hmm , sitais izskataas peec fakera + es arii gribeetu slotu ,bet vai es to prasu ?  ehh , da man slotu aatraak iedos taapataas nekaa ka es prasiishu ...t.i nekad

es domaaju ka te neviens no tiesiibaam neatteiktos, tachu manupraat lai vinjas dabuutu ir tieshaam jaabuut pr0, kaada GIGN membera labam draugam vai arii sevi jaapieraada - jaaizceljaas citu adminu priekshaa ne tikai ar speeli bet arii dziivee... taa ir mana versija...

Link to comment
Share on other sites

es domaaju ka te neviens no tiesiibaam neatteiktos, tachu manupraat lai vinjas dabuutu ir tieshaam jaabuut pr0, kaada GIGN membera labam draugam vai arii sevi jaapieraada - jaaizceljaas citu adminu priekshaa ne tikai ar speeli bet arii dziivee... taa ir mana versija...

tad jau tu vareetu dabuut , tu izcelies blink.gif

Link to comment
Share on other sites

man nevaig...pagaidaam...(es protams netaisos noliegt ka esmu neatkaartojams)

un man skiet ka tu nesaprati - mans ieprieksheejais posts nebija veersts pret tevi - prosta izteicu savas domasvispaar par tiesiibu doshanu - nez mosh Mežsargas iespaids - mees pie vinjas politiku maacamies(vinja vislaik saka ka vaig paust savuu viedokli)...

Edited by blody
Link to comment
Share on other sites

Ja es galiigi nemaldos, tad pirms kaada pailgaaka laika worm`s bija uzlicis kautkaadu XD.gif antichiitu programmu, kas uzraadiija to, ka DvR chiito :/ es nez kaa tas toreiz atrisinaajaas, bet nu...

Enivei es ticu, ka ir daudz labaaku cilveeku, kurem vareetu pieshkjirt free slotu... arii pieteikums manaami iesako sad.gif

Edited by aldis
Link to comment
Share on other sites

aldim sakariigs pousts. es arii it kaa atceros, ka divineram tika uzlikts bans par WH. pie tam man vairaakas reizes pasham ir izskatiijies, ka shim arii tas WH ir. bet pieradijumi man nav. varbut macho vareetu shed some light..?

Link to comment
Share on other sites

aldim sakariigs pousts. es arii it kaa atceros, ka divineram tika uzlikts bans par WH. pie tam man vairaakas reizes pasham ir izskatiijies, ka shim arii tas WH ir. bet pieradijumi man nav. varbut macho vareetu shed some light..?

man ir viens liels hvz. Pats redzeejis neesmu, citi ir bljaavushi ka vinjam wh. Ir jau puisis raadiijis paaris pigorus bet nu (eh es nezinu man naak miegs)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...