Jump to content
GIGN Forum

Fast Defense Amado !


bencik
 Share

Recommended Posts

Taatad, shis buss fast defense, jo plaans nav iznicinaat pretinieka armiju, bet tieshi pasargaat muusejo biedru. Tieshi tapeec nebuus nekadas slepeniibas un x failu. Ja vins uzzinaas, kad suutam reinforcment paarstaas uzbrukt, un tas ir muusu meerkis. Armija ar kuru uzbruuk ir smiekliigi maza nieka 140 swordi + 170 TT, te buus pedejais uzbrukums Amado uzbruuk !

Gabals ir liels ko iet tapeec es domaju vajadzeetu jau vakaraa izsutiit troopus jo tie buus atpakal no nerealaa ciema.

Ta kaa man iet 17 h, jo atraak troopi nonaktu tur jo labaak, bet man vienam pasham nav jeega sutiit, ta ka amado granary ir padauziits es domaju vairaak kaa 2k kopaa mees nedriikstam sasutiit, tapec te principaa vajadzetu paris chalus, kas varetu kopaa sasutiit troopus :) Nav tik svariigi sasutit ar 2 minushu precizitati, bet 1h vajadzeet ieklauties. Protams neatgadinashu lidzi dodam crop un scoutus :)

Es saku suutam taa lai armija uz vietas buutu 29 janvari plkst 14:00 !!! Tiem, kam snaak loti neparociigs laiks, lai nesuuta, bes es zinu tie kas dzivo apkart man tas sanaak,kados 9 vakaraa suutiit, nav nemaz tik slikti ! Ceru uz juusu palidzibu, tapat kaa amado ! Pagaidaam

p.s. Un atceramies tieshi shaadi aatri reinformenti mums ir vajadziigi !

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

taaatad taa, es esmu amado netaalu

bet nu diez vai vareeshu normaali atbalstiit, jo man ir 100 paladini un 40 speari un teiton knaiti kaadi 40

man ir doma ka es visus zirgus vareetu raidiit vinjam virsuu kameer shameejais uzbruuk. ko sakat ?

Link to comment
Share on other sites

bet nu diez vai vareeshu normaali atbalstiit, jo man ir 100 paladini un 40 speari un teiton knaiti kaadi 40

man ir doma ka es visus zirgus vareetu raidiit vinjam virsuu kameer shameejais uzbruuk. ko sakat ?

Mees nezinam kaads vinjam ir defense :( Un tada gadijumaa tu varetu palidzeet ar resursiem, lai vins atraak granary uzcel normaalu :)

Deadalive, ko dariit, ja vajag palidzeet, veel es nesaku, kad tev jasuuta, bet varbuut vajadzees :)

Link to comment
Share on other sites

Nu es saku, kad nevajg jau visu armiju izsutiit, tur reaali pietiktu, ja tu randr aizsutiitu 200 phalanx. Pagaidaam esam mees ar ziedoni, un cik norptu veel cipruss ar zorg var piepalidzeet... Dereetu veel kadus 500 phalanx un viss butu bumbaas.

Anyone 500 phalanx ? :)

Link to comment
Share on other sites

nja, nu man vēl 6h40min nāks atpakaļ līdz tuvākajam ciemam pie Amado, tad vēl nosūtīt, nu es nevaru tik ātri, sorry. tagad main ciemā nekā nav no armijas , ko sūtīt :

Troops:

1 Hero

48 Phalanxes

30 Swordsmen

70 Pathfinders

62 Theutates Thunders

10 Druidriders

1 Haeduan

7 Rams

6 Trebuchets

2 Settlers

Link to comment
Share on other sites

Luuk arii rezulataats, vareja but sliktaak, nepaspeeja manejie veel 700 phaanx atnaakt, bet paljube dmg labu uztaisijaam :)Amado defense

Luuk arii rezultaats, kad nepietiekoshi sasutijaam, 60 % armijas pakasaam, vareja noteikti zem 40 % iebraukt, tas taa lai juus saprastu, kad jo vairaak piedals, jo mazaakos minusos paliekam ...

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Vēlreiz atgādināšu - mūri ir defensa armijas ekonomizators.

Eu amado naak virsuu veel 2 attack, ja kaads 2h laikaa var kaut ko atsutiit, darat to jo man ir baigaa nojauta mani 800 phalanx smaaaagi atrausies :)

Karoch nosargajam amado, pagaidaam ! Mission completed !!!

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...