Jump to content
GIGN Forum

Worm Dala Acc :d


elvitis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izskatās bīstams čalis. Wannabe fiftijs kā nekā. Neieteiktu ar viņu čakarēties, nāksies nožēlot, kad pie tavas mājas piebrauks Escalade pilns ar gorillām.

P.S. Vajadzētu gigniešiem pieteikties e-lietu ministrijā par e-detekīviem. Jau 3. (?) veiksmīgi atrastais.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

[21:25:44] * macho can't be added to this chat due to his/her privacy settings

[21:26:05] _Nattye_ says: labi

[21:26:05] worm says: Macho tev viss norm?

[21:26:17] worm says: Viņ

[21:26:29] worm says: š saka pa mikrafonu ka pakaras

[21:26:36] worm says: pat iziet nevar no skype

[21:26:46] worm says: ?

[21:26:46] worm says: karoce vari

[21:26:50] worm says: Sms

[21:27:03] worm says: Noziedod

[21:27:05] worm says: Lūdzu

[21:27:32] worm says: Eu Nattye

P.S man jau draudeeja ar banu ja neziedosu <_<

njā, man mikrofons pakārās :(

btw to čali varētu satikt un informēt, ka tā jau ir tīrākā krāpšana un par to pieauguši cilvēki sēž cietumā. Hvz ko dara ar tādiem sīkpiržiem.

Link to comment
Share on other sites

Njā, es tikai brīnos kā tik ātri viņu atrada un to kā viņš varēja zināt ka Nattye un vēl tas Elvītis spēlē gignā?!?!?

Jo es arī varu pateikt, ka to ir izdarijis kaut kāds sīkais, paņemot jebkuru čali iz dr.lv!

Tas notika tik ātri ka pat nesākās nekāds searchings, meibi kāds samīzās no tā ka sāks meklēt un atrada uz kā uzvelt vainu!

Nu hz, hz, kas zin, es jau nevienu nevainoju te! :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Jo es arī varu pateikt, ka to ir izdarijis kaut kāds sīkais, paņemot jebkuru čali iz dr.lv!

Tas notika tik ātri ka pat nesākās nekāds searchings, meibi kāds samīzās no tā ka sāks meklēt un atrada uz kā uzvelt vainu!

Nu hz, hz, kas zin, es jau nevienu nevainoju te! :mellow:

tak em^ rakstīja visus viņa kontaktus.

bļin, aiziešu mājās, ofics iečekošu draugu profilu viņa - noteikti viens feins mužiks ^_^

Link to comment
Share on other sites

Darba vieta:

Gribu Būt DJ and RePeR, Reps , Repoju saceru BTW dziesmas.. Nosēru džekam vienu websait www.gangsterslife.mylivepage.com tas ir mans website nac iekšā un lādē dziesma tik iekšā, Esmu bezdarbnieks, šo profesiju es ieguvu darbā! :D,

2007112522010321848.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...