Jump to content
GIGN Forum

Problema


Trasher^
 Share

Recommended Posts

Sorry ka trauceju, mosh pats esmu mulkis bet tomer

Uz veca pc itka viss gaja tiri ok,bet uz jaunaa....

Iesledzot pc ieejot cs spele itka iet normali,pec apmeram 10min paradat tada ka raustisanas(lagosana) beigas piem ja pc stav ieslegts 2h ieejot cs nevar paspeeleet jo ir kkas lidzigs speed-hack un nevar paspeleet

Ta ir ari citaas spelees tpc lai kko norm paspeletu vslk vaig parestarteet pc un tas nav parak erti ja tas jadara ik pec10min... :(

Kas saja situacija ir par vainu ja tas nav tikai cs bet ari parejam speleem???

Dazi draugi pirms kada laika ari ar to ir saskarusies bet vairs neatceras ka to atrisinaat!

Ludzu palidziet..!! :)

Jau ieprieks liels paldies :)

Link to comment
Share on other sites

Man piemēram uz vecā pēcē bija kaut kas llīdzīgs tipa kad ieslēdzu man sāk pele raustīties un vsp neiespējams strādat ar pc ja viņš raustās + ja eju cs'ā soundi iekarās nu ziniet kā ir nu vot ja rr pc tad viss atkal okey nu tad dažreiz iet normāli un dažreiz vot šitā iekarās

Nomainīju pc nu jo tas jau pavecs un šeit No Problem

Link to comment
Share on other sites

Man pings ir minemals...! tik cit serv ja serv pings ir 5 tad man ar pings nekad pat ar ieslegtu dc nav virs 50!!!

Mana video karte Radeon x1950pro un paslaik man ir ati catalyis draiveris!

Noka4aju video kartei jaunako draiveri bet baidos instaleet! :D

Noka4aaju ari to Dual-Core Optimizer no amd.com

Ko dariit talak? ko darit ar veco draiveri utt???

Edited by Trasher^
Link to comment
Share on other sites

Nē, nu labi. Es saprastu, ja kautko ne pa tēmu pateiktu, bet tev iebāž visu mutē. Kas tur ko nesaprast. Pat ja nav laiks, nu ak mans dievs, kad jancis to uzrakstīja. Novilkt un ieinstalēt aizņem 5 minūtes, ja vien nesēdi internetā no tetra.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...