Jump to content
GIGN Forum

Mikrafons


icecube
 Share

Recommended Posts

Te nu man vakar sanāca škrobe. Pēkšņi sapratu, ka mikrofonā, manas runāšanas vietā dzird kkādus tuc tuc + kkas čerkst. Gan CS, gan TF2, gan steamā, gan HL2:DM. Izmantoju Medusa Speedlink 5.1 home edition headsetu ar iebūvēto mikrafonu. Viņam ir tāds verķis, kā pārveidotājs, tb mikrafonam un austiņām ir viens vads un viņš ieiet pārveidotājā un no pārveidotāja uz pc. Tākā vakar no rīta man tas pārveidotājs nedaudz cieta neuzmanības dēļ, tad domāju, ka vaina tur. Nu neko, ieliku to vienu vadu sadalītājā, iespraudu kompī pa taisno, bez pārveidotāja, taču tas pats. Šodien nopirku jaunu mikrafonu, caur pārveidotāju negāja, pa taisno kompī arī ne. Vienīgais, kas man vēl nāk prātā ir vispirms total recorder 6.1 instalēšana, tad neveiksmīga 6.0 instalēšana, kuras laikā izdzēsu TR no reģistra. Vai tas varētu būt saistīts ar problēmu?

Vai kādam ir idejas par problēmas cēloni un/vai risinājumu? Jebkurš padoms noderēs.

Edited by icecube
Link to comment
Share on other sites

TR noinstalēju, novilku hd audio draiverus, nekas nemainās. Nu varbūt tā skaņa, bet jebkurā gadījumā izklausās, ka es lēto mono mūziku pa mikrafonu laistu.

IroNFist, ja tu domā skaņas uzstādījumus csā, tad ej nosities pret sienu un neposto beztēmā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...