Jump to content
GIGN Forum

Nofx Mape (de_4_seasons)


NoFX
 Share

Recommended Posts

ideja laba, izpildiijums slikts..

starp gigna karteem taa dereetu tikai un vieniigi tad, ja to optimizeetu un apgaismotu!

15 fps uz mana sameeraa labaa datora ir par traku!!!

izskataas taa, ka vai nu leaku ielaidi, vai caur VIS neizlaidi :thumbsdown:

shitaa dariit nedriikst 10000000000000....000000%

!!!

Link to comment
Share on other sites

GIGN`am galīgi garām! Fps man bija 30 :khehehe::D bet šaurākās vietās ar developer 1 pat 130 :D Ideja jau laba, bet realizācija gan švaka =/ Pacenties labāk un tad come again :D Jo tautai vajag labas mapes, vecās noriebušās... cepumiņš par centību ()

Link to comment
Share on other sites

Jā saskatu! Un vēl es redzu, ka kādam tīk iespamot... Es vienkārši paužu/dalos ar savu viedokli... Pie reizes arī paskatos, ko citi saka... Jo, lai cīk slikti kāds ko izdarītu, cilvēks ir ieguldijis darbu, sirdi un dvēseli (domāts nav tikai cs), bet Tu tikai spēj pakustināt savus sīkos pirksteļus, lai salīdzinātu divus viedokļus, bet pašam Tev nav sava viedokļa un tā Tu šai dzīvei arī velcies pakaļ kā otrās šķiras pārstāvis...

P.S. Tev taču algebras skolotāja nepiesienas par to, ka klasē risinot uzdevumus, daļai tie ir pareizi un kā par brīnumu pilnīgi vienādas atbildes... Vai bet laikam Tu skola neej... Tad piedod par manu bezjēdzīgo postu =/

Edited by kiwix
Link to comment
Share on other sites

P.S. Tev taču algebras skolotāja nepiesienas par to, ka klasē risinot uzdevumus, daļai tie ir pareizi un kā par brīnumu pilnīgi vienādas atbildes... Vai bet laikam Tu skola neej... Tad piedod par manu bezjēdzīgo postu =/

nu nu kursh nu runaatu!

nejeedz apskatiit manu postu un tik kapaa iekshaa saveejo.. :blelohs:

es tur skaidri izteicu savu viedokli:

starp gigna karteem taa dereetu tikai un vieniigi tad, ja to optimizeetu un apgaismotu!

domaa es nezinu kaads darbs kartee ir ieguldiits?

bet nu diemzheel tu nesaproti ko noziimee kritiski kautko noveerteet!

esmu pats personiigi visaadas kritikas paarcietis un labpraat uzklausu taas tad, ja taas nav izteiktas joka peec!

ja kartes autors ir pietiekami gudrs lai uzklausiitu padomus un pietiekami griboshs karti uzlabot, tad galu galaa vinjsh panaaks tieshi to, ka tieshi vinja karti ieliks gignaa!

neizskataas, ka tu ar savu teikto jebkaadi noveerteetu cilveeka darbu, pats tik gudri runaa, bet ieprieksheejam postam jeegu taapat redzeet nevar! <_<

Link to comment
Share on other sites

kiwix, kiwix, kiwix... tu vnm no sevis telo ahujeno maperi - no tevis biju gaidijis ko labaku...

par fps vispar nerunajot... :)

defultas debesis vispar psc...

par ideju + labo ideju + pulem = lieku 6/10

P.S

aaa un sitas : "Jo, lai cīk slikti kāds ko izdarītu, cilvēks ir ieguldijis darbu, sirdi un dvēseli (domāts nav tikai cs)"

es gandriz apraudajos XD

Vel viens P.S XD

es atradu vienu stulbu slepeno eju un nosliiku XD XD

Un Vel viens P.S.

Kad tu liec ieksaa mape tadas lietas ka lastakas ( nu zini kad nak ieksa ziemaa ) uzliec vinam 4 malas texturu {invisible vai ka tur bija... vismaz es ta daru ;)

Aaa jaa un ledus nekad neluuzt kubicinjos XD ja zini tadu mapi fy_iceworld2k [piemeram] zini par ko es runaju ;)

Edited by WincX
Link to comment
Share on other sites

atvainojos ka uzreiz neapskatījos

autoram iesaku izlasīt anouncementu

jo esi pārkāpis vismaz 3 punktus(fullbright, default sky, no screens) un tas nav piedodami

uztaisi karti kuru pašam ir patīkami spēlēt un tad ieliec apskatīties šeit

P.S. iesaku palasīt pamācības, interesanti ir tas ka tu esi izveidojis vairākas salīdzinoši advancētas lietas, bet tai pat laikā nemāki pavisam vienkāršās.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...