Jump to content
GIGN Forum

Acc....


evL
 Share

Recommended Posts

hello from mars....

Gribu dabuut slotu sheit un tikaj slotu neko vairaak.... kr4e kad speeleeju gign man bija 1,4ghz tagad man ir 2,8 fps turaas wub.gif

why? : laikam jau vieniigas norm pub confused.gif

rec/anti & why.....

Link to comment
Share on other sites

Jaaa psc jums te bazars , pareekt var... biggrin.gif

Bet no manis tev evl antirec , es nezinu man voienkaarshi liekas ,ka tu esi taads kaa patizls es nezinu man taa vienkaarshi liekas.

Link to comment
Share on other sites

hello from mars....

Gribu dabuut slotu sheit un tikaj slotu neko vairaak.... kr4e kad speeleeju gign man bija 1,4ghz tagad man ir 2,8 fps turaas wub.gif

why? : laikam jau vieniigas norm pub confused.gif

rec/anti & why.....

rec/anti.... sad.gif

nu labi. Let's play along. Anti.

Kapeec? Atceros tik to momentu kad tu clan_millaa iepleesi kaa CT sulikam galvaa (kursh arii bija CT), kursh peec tam par to tev smuki atriebaas. Enivei, neliekas ka buutu pelniijis.

Link to comment
Share on other sites

No manis 100% ANTIrec

Vakar pat - D2, blandaas pa karti, T uzliek C4 bet shim pat doma par defjuuzi... Tjipa - Redz cik T palikushi (vinjsh peedeejais). Protams spotu tureet nevar, ir jaaiet pa karti pablugjiit...

Tas nu taa.

Mans spriedums - PureFrageris, slotu vinjam nevajadzeetu dot!

Link to comment
Share on other sites

ahhah vot fragmachine beidzot man rockyuu pastastija kaadds esi realaja dziivee es vispar nesaprotui ko tu vispar uz kaada vari atlauties braukt ? tas ir vienkaarshi psc ....a vot es neesmu pro playa bet pub speletaajs es arii neesmu un kur es vispaar stastu ka esmu pro ? bled tev augums ir 1.60 un tu esi taada siera bulka ka pa gabalu var atskirt kur jau tu ripo vot takwto es nesaprotu ko tu vispaar kaadam veel vari uzdirst .. realajaa tev izskataas 11 gadu un tagad laikam iesi 9 kklasee ... fragmachine aka infusion aka Alvis aka siera bulka sad.gif

Link to comment
Share on other sites

ahhah vot fragmachine beidzot man rockyuu pastastija kaadds esi realaja dziivee es vispar nesaprotui ko tu vispar uz kaada vari atlauties braukt ? tas ir vienkaarshi psc ....a vot es neesmu pro playa bet pub speletaajs es arii neesmu un kur es vispaar stastu ka esmu pro ? bled tev augums ir 1.60 un tu esi taada siera bulka ka pa gabalu var atskirt kur jau tu ripo vot takwto es nesaprotu ko tu vispaar kaadam veel vari uzdirst .. realajaa tev izskataas 11 gadu un tagad laikam iesi 9 kklasee ... fragmachine aka infusion aka Alvis aka siera bulka sad.gif

tas piders ir infusions??? smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

2 infusion : siikais resnais vepris , turi muti labaak , nakosreiz kjersi galvaa bla dauni daudz dirsiisi pa netu bla

evl , iesaku vairaak spelet uz gign , jo parak biezhi tevi tur neredz

Link to comment
Share on other sites

cilveeka bildes ir tik nevainiigas un aizraujoshi akulumatiivas ar svaigas koncentreetas suspensijas piegarshas paarpildiitas abolu smakas piepildiitas sensacionaali nepaarspeejami uzlaadetas elektronizeetas un ahromatizeetas ka manuprat vinjsh ir tas kuram dirst seit vaidzeetu vismazaak... mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...