Jump to content
GIGN Forum

Tiek Meklēti!


Lixon
 Share

Recommended Posts

Kādā sakarā FIFA 07 ? :)

Link to comment
Share on other sites

Mūsu komūna taisās pārveidoties par multi-gaming komūnu, kas pārstāvētu vairākas spēles, nevis CS:Source.

LV Gaming Community vārds jau ir pazīstams arī citur, kā CS:Source komanda, tagad vēlamies to popularizēt arī citās spēlēs.

Edited by Lixon
Link to comment
Share on other sites

nesaprotu kada sakara te mekle cs 1.6 , ja weba otradi css minets.

Kurā vietā, sprukstiņ?

2008. gadā man (Lixon) ir daudz plānu ko varētu realizēt, bet jāskatās kā sanāks! Galvenie plāni ir izveidot komandas, kā arī savākt spēlētājus, kas varētu LV Gaming Community (lv.c?) pārstāvēt šādās spēlēs:

- Counter-Strike 1.6

- Dead or Alive 4

- FIFA 07 Soccer

- Need for Speed: Carbon

- WarCraft III: Frozen Throne

- Call of Duty 4

- Team Fotress 2

Protams, šīm komandām/spēlētājiem jābūt ar orģinālajām spēlēm, lai varētu piedalīties ārpus Latvijas turnīros!

Ja esat ieinteresēts, jeb jūsu komanda ir ienteresēta, tad lūdzams man ziņot pa šādiem kontaktu līdzekļiem:

Skype: lixonlv

E-pasts: [email protected]Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret spamu, Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Paldies, ka ieguldijāt laiku lasot šo!

rusty, CoD nav nekāds Steam. Bļeģ, kā man besī, ja iedomājas, ka visu izstrādā Valve. Tev moš arī Stīmotais NFS ir? CoD ir oriģinālais cd-key.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...