Jump to content
GIGN Forum

[pamācība] Sms SistĒma


eM`
 Share

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:thumbsup:

tad jau zajbis, ka Bite/tele2/lmt var šita appist nemaksājot arī viņiem nodokļus par šādu šmaukšanu.. :D

nu nez..man ar 40% pa maz..man ņem nost tikai 21% :P

:muahaha:

Varam jau šo to sarunāt ;)

Edited by CJxx
Link to comment
Share on other sites

cik es sapratu, taja fortumo.com pie registreeshanas tev vajadzees ievadiit linku lidz tavam web serverim un lidz skriptam, tip

www.tava_adrese.lv/kaut_kas.php

bet karo4 iesaku noka4aat wamp/appserv/vai citu; notepad++/.../... (ka visu to uztaisiit shaja forumaa ir n tas reizes stastits), izveido /www/ mapiite failu index.php -> atver to ar parluku (notepad++) un baaz ieksaa visadus skriptus (kaut tos, kas sheit 1. postaa tika ierakstiiti) un laid serveri caur localhost... varbuutkaut palidzees attistiities.. XD

Link to comment
Share on other sites

es sodiejn uz turieni nosutiju 4SMS.

Bet vai ir iespejams piemeram izdarit ta ka taja ziedotaji.php faila viss rakstas piem sita:

Niks Nosutitās naudas daudzums???

Jo man ir sitā: Niks un viss. :(

Un vēl man tie niki gaja šādi: NiksNiksNiksNiks

Bet butu vismaz normalak ja ietu sadi:

Niks

Niks

Niks

Niks

Link to comment
Share on other sites

please Ir Kadam PHP Scripts kas ieliek skaitli attieciigi nikam[ nu taakaa te piemeeram TXT FAQ samuray]

un attieciigi shim nikam vinsh pievieno klaat skaitli

 

vt piemeeram ir divi columni tabulaa niks un credits vot es gribetu lai attieciigi tam niks vinsh pievieno 200 krediitus par piemeeru

P.S varbuut jau ir kaadam gatavs script :D izmantoju Mu Webshop 0.8 cik es zinu scripti ir bet @ google izraadaas ka visu nezin

ieprieksh TY

Link to comment
Share on other sites

Jautājums - tā kā man nav 18 gadu... Vai var tajā lapā reģistrēties ar feikiem datiem un ja ir savākti 50 eiro, tad to kontu, uz kuru pārsūta, norādīt vecāku??? Un tas sms vispār ar likumu ir atļauts, lai neiekultos "mēslos"??? Lūdzu atbildiet uz šiem 2 jautājumiem! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

1. Reģistrēties tu vari kurš tev to liedz [ bet nu labāk jau sarunāt kādu kam 18 ] bet izlasi Agreement un paskaties kas un kā.

2. Ar kontiem nezinu :) es jau likšu lai man uz PayPal skaita un tad no PayPal uz kontu. Lai gan man ir 18, bet PayPal arī bez tiem var regoties man liekas :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...