Jump to content
GIGN Forum

Kad Bija Un Kas Bija :)


SuperRembo [CCCP]
 Share

Recommended Posts

10 gados, lotosa darba nometnē, kopā ar citiem 10-gadīgajiem izmetām konjaku "belij aist". izsmēķēju pāris cigaretes un izdzēru alu. nākošajā dienā bija ļoti slikti, bet dzert un pīpēt turpināju nākamos ~ 15 gadus confused.gif

Link to comment
Share on other sites

nu pirmo reizi kaados septinjos gados laikam shampi nogarshoju un pirmo reizi aizleeju acis kaadaa 8. klasee bet tas bija ko veerts es jau protams nezinaaju ka nedriikst jaukt . kaa nekaa loliks no limbazhiem atbraucis uz riigu dziivot. Es saleeju sevii - monastirskaja izba, likjieri " punsh" , alu neatceros un peec tam draugi teica ka shnjabi ar biki, puutis esmu reaali bet atminja atgriezaas kad draugi jau bija salietojushies weed un es seedeeju uz kautkaada kreesla kautkur aaraa. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

fui, surrounder!! shnjabi tachu tikai pilniigaakie alkaani dzer!! pie tam zebra tachu ir siiko klubinshs!!! stiliigie geki un dzhusenes dzer sidru un tusee vecriigaa!!!

taa tev arii vajag, ka mamma maajas arestu uzlika!!

p.s. kaads riit iet uz zebru? buushot jauns diidzhejs!!! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

komoon ed , shnjabis tak tusos ir gandriiz galvenaakais ( iznemot alu ) , vieniiga atshkiraas ar to cik var iedzert , taa ir ok thumbsup.gif

Fragmachine, snabi dzer tad, ja grib piedzerties, bet alinu dzer visu vakaru (tusina) vai ari pat visu nakti, lai ir jautri!

Link to comment
Share on other sites

dzeeru es 1x ap 9/10 bet autaa biju 12gados dry.gif

P.S. buutu reaali ja juus visi cilveekam uzprasiitu kaapeec vinsh mani nobanoja no zeona`s kanaala.... es pat netiku liidz vaardam lohs vnk cilv pac saaka braukt augumaa....

Link to comment
Share on other sites

Kaut kas lidzigs, ka visiem, ari ap 7-8 gadi janos, kad senci iedeva!

Es ar tevi un paareejiem laikam kopaa biggrin.gif .

Bet pirmoreizi autaa biju , kad mani sistere piedzirdija tur es biju sadzeeries gan shnjabi, viinu, konjaku un veelkautko myb neko daduz neatceros - atceros , ka dzeeru, peec tam veemu, peec tam pamodos no riita biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...