Jump to content
GIGN Forum

Tiesības...


pokor
 Share

Recommended Posts

smiliez.de_2523.gif

kaada shkjirba kaa kaac speelee.. ja vinjam galva ir uz pleciem.. un norm straadaa.. tad jau var iedot..

es te paaris naktis paspeeleeju.. un izjutu diezgan lielu truukumu peec kaada ar slay tiesiibaam.. arvien vairaak cilveeku ir saakushi zhurkot..

pokors cik necik sakariigs izskataas/izklausaas.. kapeec neiedot ?

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2523.gif

Kada jega ir jautat tiesibas? Kads pasakat ludzu, es domaju, ka GIGN' iesiem vajadzetu apskatities, cik adminu diena videji spele, jo tagad pedeja laika adminu vispar uz servera nav un ir daudzi, kas zurkojas!

Runajot par pokor, pec manam domam var jau iedot!

Link to comment
Share on other sites

я не нервный...просто когда меня посылают нах*й за то что я его убил или его убили как будто из-за меня...я ему отвечаю тем же самым...

Link to comment
Share on other sites

nu baac sad.gif kaa es varu zinaat ka tu pokor riikosies pareizi ar tiesiibaam?

Davai izdariisim taa. Es tev iedoshu slap, slay tiesiibas un tu vinjas izmantosi tikai tad kad tas buus nepiecieshams (un nevis taapeec ka tev kaads nepatiik, bet taapeec ka vinsh paarkaapj kaadus noteikumus). Ja konstatees ka tu taa nedari (slay liec kam gribi) tad atnjemsim tev arii slotu.

bet votemap neuzskatu par vajadziigu. Jau taa visi bljaustaas ka tiek speeleetas 3 kartes uz servera.... speeleejiet mapcikli.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...