Jump to content
GIGN Forum

Ir Serveris (mazs Ping), Ir Web, Ir Playeri, Bet Nav....


alibi
 Share

Recommended Posts

Tвtad lieta sekojoрa.... Man ir gan serveris, gan web (e107) Viss strвdв lieliski, Serverо regulвri spзlз cilvзki, pings apmierinфрs, liekas, ka viss lieliski, bet Kвdзп neviens neregistrзjas web lapв... Itkв viss ir ok, serverо ir plugins, kas reklamз lapu utt.... Bet cilvзki vnk nevзlas registrзties... Info noderоgs, + Var dabыt acc + Web modera statusu utt, lapas dizains arо labs, forums ir atvзrts, bet vienоgie postotвji esam mзs paрi (Mani klana memberi), nu un kkвdi 3 vai 4 useri.... Jвpebilst, ka lapa un serveris ir ON 2 nedзпas, laigan liekas, ka tas bыtu pietiekas laiks.... Lыdzu palоdzat!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu man serveris ir pusgadu... tad atvēru ļevo web uz ucoz un 3 nedēļu laikā reģistrējās ~100 cilvēku... un webs tika reklamēts tikai caur rcon say + amx_scrollmsg... Ieteikums vienkārši vairāk spamot serverī ar web un ielikt tur ko interesantu, kas pievelk cilvēkus...

Link to comment
Share on other sites

http://p0k3perdelis.oo.org.lame.lv/ tad nez vai viņš tur ielīdīs.

Ak jā, neaizmirsti piespamot viņu te, lai visi zina, kas tas par serveri.

Tnx par info, bet serveris nav smirdīgs, un adrese nav Varbūt vari minēt kādu Vote saitu?! Es zinu w*s.lv bet ir takš vēl... ja negribi vari arī neteikt, ganjav sameklēšu pats.. jo vnk baidos no taviem komentāriem. :D Kiwix pastāsti kādu info tu liki web?

Link to comment
Share on other sites

:D Kiwix pastāsti kādu info tu liki web?

Visus spēkus veltiju laba foruma izveidei... kur būtu ko darīt... dažādas tēmas, aptaujas... par to, kas interesē vienaudžus... ;)

Link to comment
Share on other sites

Pašmāju es zinu tikai vienu - to pašu WoS. Ārzemju gan ir makten vairāk (kaut vai tas pats Xtremetop100), taču tajos tev izredžu mazāk, ka tavs serveris tiks pamanīts, tāpēc liec WoSā un sūti īsziņas, lai garinātu krānu. Ak jā, GL.

P.S. Vai tad esmu tik briesmīgs :blink:

Noadīts: "Vienaudžus" parasti interesē CS un pr0n :thumbsup:

Edited by DJ MUman
Link to comment
Share on other sites

:blink:

Zini daюi ucoz webi pвrspзj appserv... ;) Nevis no sistзmas (weba) ir atkarоgs kв bыs, bet gan no smadzenзm un kв tвs spзsi pielietot...

Edited by kiwix
Link to comment
Share on other sites

;) Nevis no sistēmas (weba) ir atkarīgs kā būs, bet gan no smadzenēm un kā tās spēsi pielietot...

ko spēsi pielietot ucozā??? cik te es esmu skatijies ne datubāzes nav, ne tu vari kādu phpkodu padod, neko viņš neatbalsta, ja nu vienīg kkādu dizaina kodu aka html with css, tākā tas ir the same, kā, piemēram, es tgd piereģistrēšos @ blog.lv, visiem padošu laiziet bļē re kā es uzķūnēju :superlol:

tākā appserver, lai arī cik lēts, un cik sīči viņu neizmanto, bet tas tomēr ir webserveris, nevis kkādas jobans krāns, ar copyrightu, kuram vari editot tikkai dizainu un latviskot, prasti nemēdzu par šādiem šitiem pat iedziļināties, bet tas kā tu uzsvēri cik ucoz klalitatīvs, laikam jau pats izmanto :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:superlol:

tākā appserver, lai arī cik lēts, un cik sīči viņu neizmanto, bet tas tomēr ir webserveris, nevis kkādas jobans krāns, ar copyrightu, kuram vari editot tikkai dizainu un latviskot, prasti nemēdzu par šādiem šitiem pat iedziļināties, bet tas kā tu uzsvēri cik ucoz klalitatīvs, laikam jau pats izmanto :thumbsup:

Vispirms uzzini un tad saki.... ;):lolza: Un ja kas - man AppServ nemaz neiet... (visi skype; ugunsmūri utt. atslēgti, bet neiet :zhaav: )

EDIT. Un kurā vietā es uzsveru to ka ucoz ir labāks??? AppServ ir labāks, bet ne visi to spēj izmantot!

Edited by kiwix
Link to comment
Share on other sites

nezinu vai vieņš iet vai nejiet , neizmantoju viņu...

par to ucoz tu bļed skaidri teici, ka tu uber zināšanām jābūt utt, lai kko uzstaisītu, es tur neko īpašu neskaskatu, un nevar būt neviens ucoz labāks par webserveri, pats fakts kā tāds... :mIm:

Link to comment
Share on other sites

par to ucoz tu bļed skaidri teici, ka tu uber zināšanām jābūt utt, lai kko uzstaisītu, es tur neko īpašu neskaskatu, un nevar būt neviens ucoz labāks par webserveri, pats fakts kā tāds... :mIm:

Labīīī piekāpšos... my fault :P Ucoz :thumbsdown: ; AppServ :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...