Jump to content
GIGN Forum

Video


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

Izlasot šos vārdus es gandrīz no krēsla norkitu.

neko nevaru izdomāt. :D es neko neizdomāju un no zila gaisa neķeru, bet gan secinu par tevi. tev nebija burtiski jāsaprot tas citāts, bet tas nekas, es saprotu tevi. aizstāvies visos iespējamos veidos un jau pats pirms laika teikto dabū sev sejā.

Link to comment
Share on other sites

Nu labi, par gaumi nestrīdas, bet es tomēr gribu būt riebīgs.

Pirmais TF2 mūviks, ko redzēju es bija dr.Justice. Kas redzējis - piekritīsiet, bija labs. Bet kā var mūviku bez noņemtiem hudiem, dziesmām, kas pārlec ik pēc 10 sek, bez jebkādas sinhronizācijas, haotiskas efektu izmantošanas, deffaultiem shoot feet = get kills fragiem ( nu labi, ne visi, bet lielākā daļa no tiem ), nosaukt par vienu no labākajiem? Look out there, mūviki, kas veidoti pat pirms 2-3 gadiem ir izveidoti labāki, bet tad iespēju un zināšanu bija mazāk, nekā ir tagad, kas nebija šķērslis izveidot superīgu mūviku ar izteikti labiem fragiem, nevis "ai, nu lai jau iet tās 6 minūtes, iebāzīšu minūti garu 3 cilvēku killstreaku un lai iet".

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mūviks būtu labs , ja nebutu sabrucis klans , jo demkas ar double, parastajiem airšotiem bija aizsūtītas.

Tikai tagad izlasīju. AHAHAHAHAHAH :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddddddddddddddddDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddddddddddDDDDDDDDddd

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...