Jump to content
GIGN Forum

C-walk


novijas
 Share

Recommended Posts

Tadat drizuma notiks C-Walk mixtape LV var pieteikties pie manis.

Domajiet tagad kas ir C-Walk?še jums pamaciba - http://youtube.com/watch?v=aoTpZmOLmaw !Viņš nav iscils bet nav slikts wink.gif. tadat kas ir mixtape?? Iesuta video un tad saliek visu kopa smile.gif Tas iskatas apmeram kautkas lidzigs šim

!

irc.lv @ #Crip-Walk for more info msg me /q NoViJaS

btw pats nodarbojos ar to jau 3.meneši un zinu ļoti daudz par viņu :)

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

nepieciešams pok3 skills :o es arī gribu būt kruts pok3mons... Kā es gribētu tādas krutas lupatas kā tam džekam vidikā, izskatās ka viņš ilgi pa atkritumiem rakājies lai tādas atrastu :o

Par tēmu:

Nu labāk lai bērni nodarbojas ar šādām lietām nevis piedzeras un guļ grāvī... Bērniem jau tagad modē smēķēšana, dzeršana un sekss ar sava dzimuma pārstāvjiem....

Lai veicas !

EDIT:

nesaprotu, kapēc jūs tik ļoti gribat tēlot invalīdus... Tiešām neesat apmierināti ar to, ka esat piedzimuši bez kustību traucējumiem ? Un pat ja nodarbojas ar "CWALK", kapēc jāģērbjas kā skrandainam bezpajumtniekam ? :o

Edited by Lecter
Link to comment
Share on other sites

jaaaa.... quelyd ar tādu lietu kā intelekts apveltīts neesi, leksika arī tev nav attīstīta... laikam jau no 10 gadīga pok3mona neko daudz gribēt nevar... Ja tev nepatīk manas domas, tad nelasi (brīnums ka māki lasīt) Ja tomēr gribi parunāt tad darīsim to kā vīri pie kausa alus, varēsi man pastāstīt par dzīvi bez smadzenēm...

EDIT ak dievs ! Piedod pisīt nepaskatijos ka tev vēl 13 gadiņi, līdz alus dzeršanai vēl jāpaaugas... Izkatās la esi viens no tiem kurus aprakstiju mazliet augstāk:

Bērniem jau tagad modē smēķēšana, dzeršana un  !!! sekss ar sava dzimuma pārstāvjiem !!!....

Edited by Lecter
Link to comment
Share on other sites

Kam nevar piekrist ? Tāds ir mans viedoklis šajā lietā. Forumi ir paredzēti viedokļu izteikšanai un diskusijām, protams, tādi indivīdi kā quelyd, kuriem sava viedokļa nav, var tikai pateikt pāris tukšus vārdus, neizsakot nekādu viedokli, un domat, ka viņus uzskatīs par baigi krutiem... Es izteicu savu viedokli, atspēko manas domas vai klusē, tāda ir dzīve... Ja kādreiz studēsi politiku, tad zināsi, ka tukši vārdi, kuriem nav pamatojuma nav nekas, vienmēr vajag pierādijumus, lai savu viedokli spētu aizstāvēt... Ja tu nepiekrīi manis teiktajam tad paskaidro kapēc...

Link to comment
Share on other sites

pirms kaukāda pusgada bišk pamēģināju ar šito padarboties. viss ko iemācījos, bija the V normālā ātrumā, viens pagrieziens palecoties un vēl viens kaukāds solis, kuram neatceros nosaukumu. Bet tad bišk apnika, un nesanāca tam visam veltīt laiku. iekš youtube vienam bija tīri sakarīgas pamācības par pamatsoļiem.

P.S.

un tas, kā ģērbjas, ir tīri pēc paša stila. par gaumi nestrīdas.

Edited by magicalx
Link to comment
Share on other sites

jā, protams, pec tava teikta, es varu saukt praktiski visus par gejiem, jo viniem ir tievas bikseles.

Ja kas, tas "skrandas" nemaz nav tik letas, un, runajot par cwalk, ar biksem ar mazu diametru (ap augsstilbiem) ir grutak izpildit tos gajienus.

Jā, viedoklis ir laba lieta, bet, ja tev tas nepatik, tad nevajag saukt, teiksim novijas, par pokemonu, tikai tamdel, ka vinu tas interese. Un nodirsana nav viedoklis.

Izskatijas diezgan interesantas pamacibas, btw :thumbsup:

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...