Jump to content
GIGN Forum

Pocemu?


horcry
 Share

Recommended Posts

Koroce delo bilo takoe(izvinite no eto ne svjazano s cs):

Idu vozle centraljnih casov rjadom s origo, resil otkritj butilocku piva, naslazdajus prekrasnim vkusom smiliez.de_2076.gif a potom bac smotrju cuvak idet v svetlo zelenoj zeletke, t.b ment smile.gif Nu podhoditj ko mne i sprasivaet: Pocemu upotrebljae6 alkogol bez paketika? Ja malek ohrenel i otvecaju: A zacem paketik? On promolcal a potom skazal cto s menja straf 3 lata.. Nu i vse zopa pri6losj platitj.Ja ne ponimaju cto za paketik?Zacem on nuzen?Tipo ctobi u drugih ne bilo soblazna? laugh.gif

Edited by horcry
Link to comment
Share on other sites

Oddish Posted on Aug 9 2004, 09:40 PM

  nu Rigaa aizliegts atrasties uz ielas ar atvertu alus pudeli. Un maisinjaa liek, jo ments nedriikst prasiit kas tur iekshaa. 

nu tas ir ne tikai riigaa, no 1.maija tas ir visaa latvijaa...
Link to comment
Share on other sites

likums savaa buutiibaa ir tiizls. Laikam kaads (kaadi) veeleejaas lai riiga izskatiitos kaa "civilizeeta" valsts (ameerika krutos trilleros)...

Un aizliegt tirgot alkoholu peec 22.00, jo iipashi alu bija kretiiniski stuulbi.

Valstsviiri par mums ljooooti "ruupeejas"...

Link to comment
Share on other sites

likumu nezinaashana neatbriivo no atbildiibas

Sorry, esmu no citas pilseetas, man nav pienaakums no galvas zinaat ko driikst un ko nedriikst dariit kaadaa no pilseetaam. Vienaa nedriikst eest saldeejumu parkaa, otraa staaveet uz vienas kaajas, treshajaa shnjaukt degunu un staigaat zaljaas biksees, muusu valdiiba ir smiliez.de_2428.gif vienmeer paarcenshas. Un vispaar, taa ir cilveektiesiibu ierobezhoshana, tagad man staastiis ko es varu un ko nevaru dariit ar lietu ko esmu legaali nopircis veikalaa idiotisms, tagad man staastiis ka es nevaru staigaat shaadaa kreklaa pa ielu, jaavelk virsuu jaka, lai kreklu neredzeetu, totaalaakaa cilveeka riiciibas briiviibas ierobezhoshana.

Link to comment
Share on other sites

nu tas ir ne tikai riigaa, no 1.maija tas ir visaa latvijaa...

es ventspils pilseetas sveetkos pagaaju garaam 4 mentiem ar atveertu alus pudeli... man liekas , ka "lembergijaa" tas likums gan nedarbojas. arii pludmalee var piipeet...

Edited by Outlawz
Link to comment
Share on other sites

es ventspils pilseetas sveetkos pagaaju garaam 4 mentiem ar atveertu alus pudeli... man liekas , ka "lembergijaa" tas likums gan nedarbojas. arii pludmalee var piipeet...

vai tad pludmalee piipeet nedriiks ? blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Butcher, jaa, es salduu jau 2.maijaa izmetu triniiti...

Outlawz, pa sveetkiem menti ventinjos miizh kaadam piepisties, bet darba dienaas - mieriigi (pac v-pilii dziivoju.. tongue.gif )

Pirmkart es nesmu nekads miesnieks! Mans niks ir bez T!

Otrkart tad laikam es esmu nerali veiksmigs, man Salaspilii vel neviens ments nav piekasijies. Ir paris reizes braukushi garam bet manliekas vinjiem vienalga! Tur ir tadas paris vietas kur 70% no dienakts laika kaads kozh un vinji tur dafiga brauka garaam! Viens draugs it ka teica ka vinjam tur vienam pazistamam ir piekasijushies bet..... bet ja reiz taa tad bus japiesargas!

Edited by Bucher
Link to comment
Share on other sites

1) man iegalvoja ka likums par piipeeshanas aizliegumu netika pienjemts tomer.

2) Aizliegums par alkohola lietoshanu uz ielas nedarbojas visaa Latvijaa, bet gan vairaakaas pilseetaas. Es tik tieshaam nezinu kuraas. Bet nu Tukumaa veel dzeeru normaali (blakus mentu maajai kak raz) happy.gif

Link to comment
Share on other sites

2 bucher worn 20% nozime to ka vel 80% un tev bans uz forumu (ja nemaldos) naughty.gif

2 macho cik es biju dzirdejis ta Tukuma ir viens labs ments kurs pat savu tevu sodija par atruma parkapsanu, taka tev laikam ir vel veicies ar to alina dzersanu thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...