Jump to content
GIGN Forum

Acc Neieslēdzas Uzreiz


Recommended Posts

Vēlreiz rakstu savu nesalabojamo problēmu nu varbūt.. tagad kāds būs zinošāks. :)

Karoča serverī, kad iet ar adminētu niku kam ir _pw neizlec tas paziņojums, ka tāds niks nevar būt karoča jāliek _pw. Bet mierīgi var ieiet serverī, bet ACC nestrādā, bet ja piemēram nomaina niku uz citu un tad atpakaļ tad momentāli zimet to paziņojumu ievadu _pw eju serverī un atakl jāmaina niks uz citu piemēram ® tad atpakaļ uz savu adminēto un ACC strādā. Ar IP ir tas pats, ka uzreiz ACC nestrādā, bet tikai pēc nika maiņas, bet tad gan strādā ja es no tā nika, kas man ir nomainu uz citu un nav obligāti jāliek savs atpakaļ lai ACC strādātu. sākumā viss bija OK, bet tad parādījās lielākais gļuks, ka viņš nefiksē arī slotus nu tos kam ir sloti un nevar tikt pilnā serverī.

Moš ir kāds risinājums, lai ACC strādātu normāli, kā parasti nevis pēc nika maiņas varbūt kāds, ko zin par jauno amxmodx versiju 1.8.0? Un ar to varētu, ko salabot tā jau pašam mēģināt nebūtu žēl tikai man ir war3ft serveris un moš tie moduļi atsķiras, jo man tur ir tie moduļi, kas ir jau doti war3ft modam līdzi tas ir v2.3.2 war3ft versijai. Tas nav tikai uz war3ft servera, bet nestrādā ar tad ja uzlieku parastos moduļus nu respektīvi Pub serverim. Viss serveris ir uz Linux pirms tam, kad stāvēja uz Windows viss bija OK. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...