Jump to content
GIGN Forum

Ierochi & kartes


Recommended Posts

Kas tev cilveeekk ir par probleemu? kautkas kautkur spiezh? Liec flooderus mieraa, ja traucee tev vinji tad nenaac gign foruumaa un ej uz to apollo kur tie nav. Pasham neapiik? tongue.gif

m4a1 + p228 = Fragzzz. laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

das es arii esu meegjinaajis bet tad to4 vaig kaadu labu pistoli nevis gloku

P.S.

esi gan \m/ jo tu ienaac forumaa un peec viena mana posta kas bija spams (neveiksmiigs) tu vienkaarshi saac muldeet par to ka es spamoju, nemaz neskatoties uz citiem maniem postiem bet vienkaarshi instinktiivi pienjem (peec savas pieredzes) ka cilveeks ir par to jaabano peec viena neizprasta posta

Link to comment
Share on other sites

Es iespējams kā iesācējs nevaru saprast, kā var paspēlēt ar Arctic Warfare/Magnum vai citām spēcīgākajām optikas šautenēm?

Es varu paskraidīt tikai ar P90, AK47 un Steyr AUG.

Link to comment
Share on other sites

norm. topic's smile.gif jautaajums : kaadus ierochus lietojat , atbildes :

:AK47 , m4a1 , AWP , deagle

:es gan AWP

:nu es lietoju AK47 un AWP

vienveidiigi speeleejat zeeni

ir veel taadi ierochi kaa - scout (preciizaakais ierocis speelee) , MP5 (ljoti preciizs un aatrs) , 5-1 (diezgan preciizs un ljoti speeciigs.

veel reeala pistole ir 1-6 , ja maak galvaa shaut tad ~3 vai 4 lodes pilniigi pietiek , bez tam vinja ir aatra un preciiza smile.gif)

mazajaas mapees (taas kuraas nav lielu attaalumu) labi iederaas 3-4 (ljoti speeciigs tuvumaa)

pameegjiniet..... smiliez.de_2125.gifsmile.gif

PS: Steyr speeciigaax , 4-2 preciizaax . var izveeleeties....

Link to comment
Share on other sites

ehh ienaaca tieshi praataa "Visi meistarīgie Counterstrike spēlētāji izvairās no AW/M snaiperšautenes, automātiskā šotguna, MP5 un citiem ieročiem, kas spējīgi cauršaut ādu. Uzbrukt ienaidniekam no attāluma ir lēti, uzbrukt ienaidniekam no muguras ir lēti un mēģināt trāpīt pretiniekam ar lodēm galvā vispār izraisīs šausmu uzplūdus visā CS sabiedrībā un tuvākajos viņu ģimenes locekļos. "

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...