Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Lai gan man ir jauns 17'' monis ar Sony Trinitron kiniti, kad ara spozi spid saule, ar visiem aizkariem un max brightness + max contrast (ar to nakti nemaz nevar paspelet, jo kozh aciis) nevar normali spelet tadas kartes ka oilrig un prodigy, ka ari vertigo (biezi gan vinu neliek). Es iesaku adminiem padomat par SAULI un nelikt pa dienu sis mapes. Karti oilrig vislabak likt vakaros (vistumsaka, bet visinteresantaka).

Vai nu man monitors slikts, vai ari adminiem makonji tusee virs galvas...

taps...

Link to comment
Share on other sites

Aizkari tev nav? cool2.gif Es piemeram, ja spiid saule nolaizhu aizkarus... tongue.gif

Un visiem tachu nav taada probleema! unsure.gif Un tu domaa, ka mums intrese, ka tev spiid saule? blink.gif

p.s deelj tevis worms neko nemainiis...... devil.gif

sorry par smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

taps! Pagriez monitoru biggrin.gif

Man pasham ir 15 collu monitors un vel pie tam vecs kaadi 6 gadi +++ bet kad spiid saule un aizkarus aizver ir ok...

P.S. A kApEc saulainaa laikaa jaaseezh maajas?? Jabrauc uz juuru tuseet bulkas un new_all_coholic.gif

Link to comment
Share on other sites

taps mosh tu izdomaasi ka tev putekljains galds un tapeec jaaaspeelee visu laiku dust vai dust2. Varbuut tu atklaasi ka no 13.00- 14.59 tev labs aims tapeec jaaaliek tikai fy kartes?

Taps shii pasaule ir liela kas nevar izpatikt vienam cilveekam tapeec saac izmantot praatu un pirms ko raksti padomaa no dazhaadiem skatpunktiem. lock this topic jo savaadaak nodirshanaa ir saakusies. devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...