Jump to content
GIGN Forum

Skrieniet Kam Vajag


l33t
 Share

Recommended Posts

Da tā ir tirākā āzēšana. Uzrakstu visu, tad parādā ka parole ir pa īsu. Pārrakstu, pasaka ka kods nav pareizs. Atkal pārrakstu, pēkšņi parolē vajag gan lielos, gan mazos burtus, Uzrakstu ar lielajiem un mazajiem burtiem paroli, bet tad man rāda, ka neesmu izlasījis noteikumus.

Link to comment
Share on other sites

Meklē vainu sevī. Man viss aizgāja ar pirmo reizi.

Link to comment
Share on other sites

kodā ir jāraksta gan lielie,gan mazie burti kā viņi ir parādīti.parolē ir jābūt gan lieliem burtiem,gan mazajiem.jāuzspiež uz rules linka,savādāk uzmetīs ka neesat izlasījuši noteikumus.tas arī viss.vai patiešām ir tik grūti reģistrēties? :D

Link to comment
Share on other sites

:D

Reģistrācija ir tīrākais murgs :) No sākuma kadas 3reizes meiģināju uzminēt kas tur tajā key lodziņā ir rakstīts un kad man tas beidzot izdevās tad pateica ka parolei jabut 10simboli :DD vai kkas tamlīdzīgs un tad es nospiedu augšējā labajā stūrī uz X un gāju dzert tēju =/

Link to comment
Share on other sites

Par shito vinjiem riktiigs zhetons no manis. GIGNaa arii shitaadu lielu pazinjojumu vajag galvenajaa lapaa iemest :)

2007-11-08 21:01:35

We would like to warn our users about a person using the name "brother". Several users who have been caught cheating or found breaking the site rules have reported that most likely it has been this "brother" guy using their account. Please keep your eyes open for this suspicious "brother" user, who we have discovered is using the alias "cousin" as well. Remember that the owner of an account is responsible for it ! //Staff

Link to comment
Share on other sites

Neaizmirsti cuukijus iesleegt/atblokjeet. Vinjam tas rulez checks uz cuukijiem balstaas. Kaa arii pieskati vai izmnto ar www priekshaa vai bez, mok cuukiji kautkaa cross-domain nerubii. Arii FAQ arii taapat izlasi - ja nu sadomaa bljaut par to arii :)

Kaa arii j un J izskataas dikti liidziigi.

Man bija 3 probleemas:

* Password must be 10+ chars

* Password must have upper & lowercase symbols

* Rules not read

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...