Jump to content
GIGN Forum

Skill


BarnY
 Share

Recommended Posts

es veel ieguut admina / vote tiesiiibas un tadaaeel tapeec lai nomainiitu mapi zinu ka rakstiiits var iet d***t ar taadu apgalvojumu bet taa ir kad nau adminu ieksaaa pagadaas vertigo un tad ir d**saaaaa besiii pilniigi vieiem taa karte un vini nemaz netiek iekssaa raada coul not tur de_vertigo un taa taaalaak taapeec laipni paluuugsu worm tev admina / vote tiesiibas plzz iedo okzz

post-4-1091515844.jpg

Link to comment
Share on other sites

no vienas puses zheel, ka vajadzeeja izdzeest tavu otru topiku, kursh bija ljoti gudri ievietots shai pashaa tiesiibu sadaljaa (pa teemu *miedz ar aci*), jo tagad varbuut kaads pilniibaa nesapratiis, cik bremzeets shis subjekts patiesiibaa ir. bet arii no shii posta dvesh speeciiga inteligjences smaka, taa ka iipashaam probleemaam nevienam nevajadzeetu buut. sho topiku gan negribaas ne lockot, ne dzeest, jo vispaar gaidaama smaga ap smiliez.de_2125.gif oshana

happy.gif

Link to comment
Share on other sites

1.nez man liekas vertigo normala mape parmainas kau kadas a to aztec aztec d2 d2

2.Nesmu tevi Manijis uz serva maiby spele pa naktim nu nez

3.Man jau liekas ka lai mapcycle iet savu rinki nav ko tur jaukties vienigas pretenzijas man ir pret assault2k parejas mapas ir ok! smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

de_vertigo normaalaa mape nezinu kas tev tur nepatiik, piekriitu kad vaidzeetu iznjemt aaraa de_dust, de_dust2 paraak daudz votes liek... nomainaas mape un atkal visi blauj uzliekat kaut ko normaalu uzliekat kaut ko normaalu... Kipa lielaakai daljai normaals ir de_dust,de_dust.... tas mapes tiek speeleetas 30 reizes dienaa un 20 reizes naktii.... Naktii tiek speeleetaa awp_map2 un kaads visu laiku bljauj vote 22 de_dust2 need 10 votes.... u.t.t. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

negribejas jaunu topiku taisiit, lai izteiktu savu domu, taka teikshu tepat - manuprat visi tie iemesli tiesiibu iegushanai kas pedeja laikaa ir tik populaari, konkreeti tas ka tomeer redz esiet noverojushi, ka adminu ir maz uz servera, tapat ir tikai pagaidu lieta. ir tak vasara. admini (vai arii cilveeki, kam ir kaut kadas tiesiibas uz servera) normaali atpuushas. naaks rudens, adminu piepluudums atkal buus forshi maksimaals. taka, velams neizmantot vairs klishejisko iemeslu tiesiibu iegushanai.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...