Jump to content
GIGN Forum

Resident Evil 4


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

tas labirints būs drīz? Es nedaudz paskatījos, kas būs tālāk par vietu kur esmu un tur būs mūki, kas ar uguns katapultām man šāva, bet es tālāk nespēlēju.

EDIT: Tu irc nēsi?

EDIT: Ši jau ir tas labirints? Ja jā, tad tās durvis ir kaut kur tajā pašā "istabā" kur ir merchants un rakstāmmašīna?

EDIT:3 blaa kā vienmēr aizmirstu pievienot bildi...

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tu spēlē uz EASY modes, tad labirintā netiksi, jo tās durvis pie Merchanta būs jau vaļā. Labirintu tu tikai tā - apskatīt no augšas vari. Tieši pirms tam ir durvis, kur tu viens pats nevari tikt. Tur, kad pieej pie durvīm, Leons spriež "with the help of another person I could get in".

Btw - uz Normal modes ejas nedaudz savādākas ir, piemēram, labirintā vajag savākt 2 Moonstones, lai tiktu tālāk (tur vēl sākas cut scene ar Adu, kur viņa nomet brilles) citur gandrīz tas pats. Pēc tam, kad tiek pāriets Normal, atveras Professional mode.

Ircā es reti sēžu? a vajag?

Nē? tas, Traffic, nav labirints. Tu tikko, tikko iegāji pilī, līdz labirintam tur kā kājām līdz Ķīnai.

Edited by DJ MUman
Link to comment
Share on other sites

ja pareizi saprotu tad man jāsakārto pareizā secībā bildes, lai atvērtos durvis.

izmēģināju visus iespējamos variantus, bet nekas nenotika. Kas tad te jādara ?

Tur ir jādabū 6 "upuri". Sataisi tā, lai kopsumā visās bildēs būtu 6 cilvēki nomušīti, un spied Ok.

Link to comment
Share on other sites

Šķiet, ka kādam nav dalecis? Lasi uzmanīgi, lai man vairs nevajadzētu rakstīt vēlreiz.

Tātad:

  1. Tu pārej spēli, saglabājies, rodas last save.
  2. Spied Load iekš Main Menu, ielādē šo last save, kurš tagad izskatās "Cleared Game - New Game"
  3. Tev uzreiz izleks logs ar kostīmu izvēli. Special 1, Special 2 (ja tev ir pāriets "Seperate Ways"), Normal.
  4. Pēc tam automātiski izleks merchanta logs. Tur būs visi Special ieroči (JA tev tādi ir) par attiecīgajām cenām.
Kad tu pāriesi pro, dabūsi P.R.L. (Plaga Removal Laser). Diezgan interesants ierocis.
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Ūbervecs topiks, bet lai jau būtu - tu tur dabūsi Green Catseye, ko tev nemaz pa storyline nevajag. Tik tā - naudai. Tev ir jāuzgriež tā ciparnīca tā, lai spīdētu tie simboli, kuri ir kapsētā uz kapiem uzzīmēti. Varu pateikt priekšā, ka tie ir 1., 3. un 4. simboli.

Link to comment
Share on other sites

eu kur es tai pilī, kur ar kaut kādas sviras palīdzību ir jāiekustina zobrati, bet kāpēc es nevaru viņus iekustināt, jo rāda, ka tajos kaut kas iesprūdis!!!!!!!!!!!!!!! tas ir uz spēles beigām, lūdzu pasakiet kas tur jādara!!!!!!!!!!!!!

Edited by alababa
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...