Jump to content
GIGN Forum

Xkick Xvotemap


blurry
 Share

Recommended Posts

Tādu tiesību kā xkick uz puba nav, un pareizi ir x_votemap (x_voteban, x_votekick)

Nu nezinu kapēc lai nedotu, btw nemaz nezināju ka tu jau biji admins, jo nekad nebiju redzējis ka tu būtu izmantojis tiesības, un serverī tu parasti esi nemanāmi kluss! :)

GL

Link to comment
Share on other sites

abas no taam komandaam nav :) xkick jau labu laiku nav, tapeec jaizmanto xnick. voteem pareizi ir x_votemap, tas nekas kljuudiities ir cilveeciigi..(veljoprojaam pats neesmu piedevis macho par to joku <_< ) bet lai paliek. Par blurry varu pateikt to, ka cilveeks serverii spelee biezhi arii lagos, probleemas ar citiem man liekas arii nav bijushas.. peec maniem uzskatiem ljoti labs kanditaads shiim komandaam :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

vot bļe šitais man kretinē!!!!! train ir laba, gudra mape. ok tumša, bet ne visiem, var jau nedaudz paķimerēties gar moni un cs opšiniem, lai nebūtu tik lielu problēmu, ka jāpērk naitvižins. ;)

un ko es vēlētos piebilst.. lamēm nepatīk trains, nevis lames, kam patīk, jo galvenokārt tie ir boti, kas sūdzās, lai met voti uz citu mapi tiklīdz sākās train un pats seksīgākais ir tas, ka arī atrodas admins, kas ir vienās domās un to voti uzliek, pohuj, kas pa mapi, bet sabalso par. tas nekas, ka kāds (es) esmu nospēlējis smirdīgu aztecu, lai pēc tam varētu uzkapāt train...

Link to comment
Share on other sites

;)

un ko es vēlētos piebilst.. lamēm nepatīk trains, nevis lames, kam patīk, jo galvenokārt tie ir boti, kas sūdzās, lai met voti uz citu mapi tiklīdz sākās train un pats seksīgākais ir tas, ka arī atrodas admins, kas ir vienās domās un to voti uzliek, pohuj, kas pa mapi, bet sabalso par. tas nekas, ka kāds (es) esmu nospēlējis smirdīgu aztecu, lai pēc tam varētu uzkapāt train...

tu jau saac uzspiest savu viedokli.. man personiigi ir pilniigi pox par mapem.. man patik visas, bet shaja gadijuma vinsh gib voti lai tiem 18 no 20 ljautu spelet to ko grib nevis tev ak dizhais spelet train !

un par blurry .. no emotions.. nesmu manijis neko sliktu un neko super duper labu, bet atbalstu xnick jo tracina kautvai tie kas specos seezhu un paarruna vakardienas kodienus, neskatoties uz to ka 2 grib spelet un jau griezh veenas

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...