Jump to content
GIGN Forum

Iesakiet !


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Ir izdevigs piedavajums paradijies no viena pazinas :)

Fors 1993 gada, seriju es nezinu, bet arejais izskats + - atkadina sporta masinu nevis tas standart masinas.

+ - zinamie pagaidam

Bildes ielikt nevaresu pagaidam, ja ko liksiet no ss.lv ja atradisku lidzibu pateiksu.

Motors var teikt ir parlikts un detalas jaunas vinam, visi tilti un parejais riposanas murgs nav zinams, + mana uztvere 1 masina prieksa velkosa un tikai 2000 euro liekas sakarigi. Riepas vasaras ziemas komplekta.

Nezinu cik eksplutacija vinai Latvija leta un viegla, saja lieta zinu neliels chakars ira, vismaz pirms gada sai bija.

Doma ir iegadaties, ar noteikumu ja es uz bedri vestu masinu un vina varetu tehnisku atkal iziet uzreiz ^^

Manu lemumu varat ka pakomentet ieteikt + - cik pareizi daru.

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos jaa Probe 1993 nu ja salidzina ar ss.lv un zinot ka motors ir praktiski viss jauns parliks, izskatas izdevigs darijums.

Jo vsotaki savejais labs pazina bulkas ausis nestadis visus + - saka.

Tikai jazin ko jautat ^^

varbut kadus savetus ieteiksiet ko man sodien vinam par to masinu pajautat :) tad atbildes varesu dod pilnigakas.

p.s Zel ka savu subuferi nems lauka :/

Link to comment
Share on other sites

superrembo, bļāģ varbūt vienreiz izdomā ko īsti gribi nevis skaties ss un par katru mašīnu taisi topikus...

Vienkārši tukša diršana no tavas puses. + Fordiem cenas nav lielas tapēc varbūt tev liekas, ka cena baigi laba.

Ko ta LIELAIS pircējs nenopirka celicu vai šo ņemsi kā otro mašīnu( nevar takš vislaik ar vienu un to pašu braukāt) ?

Link to comment
Share on other sites

Man labam draugam ir Ford Probe, teikshu esmu sajusmaa, bet taajaa mashianaa ir ielikt jau daudzi daudzi tuukstoshi. Un tieshi tapec es to uzskatu par mashinu. Savadak Ford Probe ir suuds(pec izskata) viena no pretigaajaam kupejaam kadas es zinu. Tehniski nekas ipash nav , 16 vai 24 varstu motoriishi. Un man liekas, kad tev tur baigi lej par taam visaam parbuveem, izklausas, kad tur probe no jauna parlikta, un ta kaa tu neizklausies mashinu pazineejs, tu esi merkaudotorija uz apchakareeshanu :thumbsup: Ieliec bildes vismaz no apkakshas, no saniem utt, tad spriedisim talaak :)

Link to comment
Share on other sites

Nu bildes ielikt nevaru pagaidam.

Nu parlikta pajaunam varetu but motora sastavs viss prieksejais kas zem kapota.

Par tam pilitem es nedomaju, jo mans sencis piedalijas masinas remonta agrak, un pats iesaka pirkt so ka pirmo, jo zin kada stavokli ira un saka ka cena un ka pirmaa masinaa deres.

+ Ka to saprast kombinets gan benzins gan gaze wtf nezinaju ka masinas ar gazi ripi vel :)

Link to comment
Share on other sites

1.kārt, ja jau sencis saka, ka laba, nahuj vēl te forumā dirs?

2.kārt, ielikt auto aprakstu ir tavās interesēs nevis mūsu, no nejau mēs to graustu pirksim(ja vispār tas notiks)

3.kārt, auto ar gāzi tagad kak raz gandrīzvai modes lieta.

Link to comment
Share on other sites

Forumu piedrazoju, lai parliecinatos no jauniesu viedokla :)

p.s Te bij raksts kapec ne cellicu, jo ja es so autionu izvelos es jau saja menesi iespejams riposu uz cela un apdraudesu tantinas :)

p.s.s Cik liela nozime ziema ir un vasara ja prieksa velk vai aizmugure, cik es dzirdejis esmu, bet dzive neesmu testejis, saka ka aizmugure tas ir pedejais kadu masinu iegadaties, ka gruti vadit.

Link to comment
Share on other sites

O jā! :D

Bet principā der kaut 5. riteņa piedziņa, ja rokas nav līkas. Ko ņemt, atkarīgs no tā, ko tu gribi darīt. Ja taisās braukt pa kaut kādu daļēju bezceļu, tad skaidrs, ka priekša labāk izvilks ( nu vislabāk jau 4x4, protams ). Pa asfaltu puslīdz pohuj, ar pakaļu vieglāk ārdīties.

Link to comment
Share on other sites

Masinai visas detalas tika parliktas no jauna :)

Bija izjaukta lidz 0 tikai korpuss pliks staveja :D vinu iesiltinaja salikta veida 10 dinamiki masina ir subs, kuru nems lauka, bet savu iepirkt var.

2.2Tilp turbo motors komplekta nak vecais motors tatad masina bus ar 2 motoriem ja viens atkazet ^^ ziemas un vasaras diski ar riepam nevajzdes balanset. Taka viss pagaidam zinamais, vares iemeginat brauksana. Tehniska apskate masinai veca 3 nedelas, gandriz svaiga.

- minusi

bojajumi izputeja 1 mazs caurums paradijies

sporta amartizatoru nav normali mazdas ielikti.

Ar gazi labak ripo neka ar benzinu jaudas zina.

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Uij tajos portalo arii jabut uzmaniigiem, tur taadu gudrinieki, kad apdirsties :thumbsup: Ir paris portali, kuros ir verts griezties, SR labaak to nedari :) Un jaa zinatnieki joprojaam stridas, kas labaka gaaze, benziins... It ka gudrinieki sakot, ja uzliek labu gazes iekartu un taa ir pareizi uzlikta(holandieshu ir vislabakas, starpcitu 95% tur uz gazi mauc), iet labaak par bendzhu, bet nu sazini .

Link to comment
Share on other sites

:)

Bija izjaukta lidz 0 tikai korpuss pliks staveja :D vinu iesiltinaja salikta veida 10 dinamiki masina ir subs, kuru nems lauka, bet savu iepirkt var.

2.2Tilp turbo motors komplekta nak vecais motors tatad masina bus ar 2 motoriem ja viens atkazet ^^ ziemas un vasaras diski ar riepam nevajzdes balanset. Taka viss pagaidam zinamais, vares iemeginat brauksana. Tehniska apskate masinai veca 3 nedelas, gandriz svaiga.

- minusi

bojajumi izputeja 1 mazs caurums paradijies

sporta amartizatoru nav normali mazdas ielikti.

Ar gazi labak ripo neka ar benzinu jaudas zina.

Ieliec otru motoru aizmugirē. Ātrāk ies :)

Link to comment
Share on other sites

Superrembo, neapvainojies, bet tu esi muļķis. Ja jau tev sencis viņu ir taisījis un saka, ka ir pālasīta un, ka var ņemt tad kādā sakarā tu kautko vēl te raksti? ķipa mēs zināsim labāk par cilvēku, kas ir to mašīnu redzējis un taisījis?

šo topiku vēl atstāšu, bet apsolu, ja vēl taisīsi lažu dzēsīšu un likšu tev wārnas.

EDIT: Whitesnake, nevajadzēja viņam teikt par 200sx , šas pēc dienas būs topiks ar jautājumu "kāds ir 200sx?"

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...