Jump to content
GIGN Forum

Iesakiet !


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Vienkarsi es samierinajos ar tadu pareju, jo padomaju sava pieredze+bedres kuras man apbraukt neizdodas atruma.

=Toyota zema atri tiktu lupatas sasista.

iemācies nebraukt tajās fakin bedrēs!!!!! :slap:

Link to comment
Share on other sites

:)

Spics čalis esi, nafig te prasi, ja vadīsies no savām sajūtām. Tev laikam pārāk daudz draugu nav :(

Edit: Un par tēmu, nopērc lietotu Dacia Logan un viss būs bumbās, ātri pabraukt nevarēsi, tātad tik viegli nenositīsies, un mašīna ar žēl nebūs, varēsi kaut pa visām bedrēm braukt.

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

Ehh Superrembo, superrembo... Teikshu tev taa, patusejies, vismaz kaadu pusgadu paris forumos, kur ir runa par auto, un varbuut tad peerc mashinu, jo pagaidaam tu pats nezini, kas ir daihatsu un Logan(okey bmw un audi es 8 gadu vecuma vareju atpaziit). Vnk jeega tev no taas mashinas, palasi info apskaties kas interess un panem to ko gribi, nevis tjipa lai butu. Ja gribi vnk lai buutu luudzu,neko labaku tev nevajag !

GOLF II

BMW 320

Audi 80

Te bus pashas parastaakas, mashinas kuram ir TA (tehniska pase) panem pa 200-500 ls, nobrauc lidz TA beigaam un skaties ko gribi pec tam, no hard feeling. Luuk tadai ir jabuut pirmajai mashinai, nav zheel sadauziit pievemt utt :D

Link to comment
Share on other sites

bencik nu nez, man bij Kadets pa 400ls, bet nebij jau nemaz tik sudigs :) bij 91. gada, signalizacija, nebij nemaz ipashi sajats, bij vinja kadu 1.5 gadu un tehnisko pa vidu izgaja bez vijeboniem, kur tik ar vinu nav buuts. Pusgadu peec nogalinashanas man veljoprojam zheel un domaju ka vel bus ilgi :) kaut gan es nebiju pie stures, vainigi bij otri pidari un dabuju no apdroshinashanas 425ls bet ta pat domaju buus zheel visu muuzhu :) aaa man mazulite :(

Edited by Bucher
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...