Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Es savu nonesto ciemu no -223 crop h esmu dabujis līdz -114 , bet es tgd domāju vai vispār ir jēga jo dday ar manis fermošanu jau ir izaudzis virs 800 pop un viņam ir 2 50% crop oaazes un pat ja es dabuutu crop normaali un atsistu kaadu vinja mazo raid uzbrukumiņu , domāju ka viņs mani neliktu mierā jo viņam tur ir patiešām milzīga armija , tāpec gribu lai kāds nones man warehouse 69|45 , tgd viņa ir 9 lvl , laikam būs jāaizmirst ka man tur ir ciems :/

Link to comment
Share on other sites

tātad mana situācija ir šāda pēc nakts saņemtajiem 4 uzbrukumiem es viņam aizrakstīju šādu vēstuli.

Why do you keep attacking me i think we had our deal that i dont scout you and you dont attack me.

Nesen saņēmu šādu atbildi

Your friends ara attacking me. Stop them and I will stop.

Tātad vai nu nonesat viņu līdz galam vai arī neaiztieciet viņu vispār :)

Link to comment
Share on other sites

Man takā derētu palīdzība... Viens chaliits jau paaris nedēļas uzbrūk un neliek man mieru!

Jau vairākas reizes esmu shim rakstījis ,lai neuzbrūk ,bet viņam poh -amurs!

Tādējādi nevaru buuvet armiju kaa ari shis resurus atņem un nevaru paliidzeet cietiem LV aliances memberiem..

Ko lai dara ? Kāds var paliidzeet? :)

Koordinātes 1 sugaland (2|96)

Link to comment
Share on other sites

Bпad pienвk man kaut kвda dauniska vзstule no kaimiтa:

"drop the attacks on one of FFH wingґs member if you want to stay in the game...I warn you once..

I want reply from you to me within 10 hours or you will be next FFH main wings target to the ground

regards"

Un seko 10 uzbrukumi gan uz main ciemu, gan uz 5.ciemu, kas atrodas tur pat blakus.

Gatavojiet defense troopus...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...