Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

beidziet barot laupītājus un attīstaties paši, tas pacels mūsu kopējo rank!

Nu bet var jau resursus sutiit, akut vai katrs pa 50, man tie 50 resursi ir nekas, un es domaju parejiem arii :)

Ko saki maybe turpinam ''Power the Leader'' :thumbsup:

Samuray, kas notiek ar tevi tu galiigi sudiigi attisties, ceru, kad taisi milziigu armiju :D

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Tiko aprunaaajos ar vienu no liideriem ieksa virus aliance ( tur ir vairakas virus alliances.)

Un vini grasas uzbrukt lordiem.

thanx a lot .... i owe u

but i'm still thinking that i may not have my troops back T_T since virus has come up with the idea to attack lords

Cya

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Un vini grasas uzbrukt lordiem.

thanx a lot .... i owe u

but i'm still thinking that i may not have my troops back T_T since virus has come up with the idea to attack lords

Cya

Ehh... vinus panems priekshaa kaa mazus prezhus, LORDS pagaidaam nav pretinieku, ja nu vieniigi, visi kopaa kaut kaaa

Link to comment
Share on other sites

ko darīt tālāk? paskaties uz savu crop iegūšanas skaitli stundā :D bļin, labi sanāca, ka paņēmu gaulu. Labāk visu tā kārtīgi attīstīšu, tad uzčinīšu pāris sirotājus, lai iegūtu +resursus, un tad jau būs jāgatavo armija :)

btw jūs savā aliansē negribat uz4inīt tādu kā aizņemšanās/aizdošanas lietiņu? Vnk, es domāju, ka jums tad ērtāk būtu attīstīties. A ja kāds appiš, tad seko izmešana + ciema izdemolēšana (teiksim kā sods). Ja pārsniegts termiņš, nāk procenti no aizņemtā staffa daudzuma, no kuriem puse aiziet alianses bosam, respektīvi vincisteram :) kka murgaini sanāca, bet domu ganjau sapratāt.

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

Sanjemies, sheit neviens nevienu neapchakaree.. domaaju mees visi labi attiistamies, vieniigais gribeetos kaut kaa samurayu uzlikt uz ausiim, jo neviens vinju sen nav apzadzis un ja apzags dabuus nenormaalu daudzumu resursu..

P.S. SR, vari pateikt saviem chomiem :thumbsup:

edited: Paldies, tu pateici to ko gribeeju dzirdeet :mIm: ar sho zemaak mineeto tekstu tu pieraadiji, ka esi uz vienu roku ar vinjiem.. Jo ja nemaldos.. un es nemaldos, tu nevari redzeet citu alianshu uzbrukumus citiem, ja tu ar vinjiem nekontakteejies, tu nevareetu zinaat ka dzheks tur ir kaadu atsitis 30 paladinus..

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

tātad viens čalis bija uzbliezis -=Lat=- alianci un prasīja man, lai palīdzot viņam - dodot cilvēkus kuri mūsu aliansē gaida rindā.

viņam apskaidroju ka ja arī LV būs vēlviena alianse tad to vadīs kāds no mūsu labākajiem, pieredzējušākajiem pazīstamajiem spēlētājiem.

EDIT: ok, tas džeks laikam saprata pēc manas vēstules saņemšanas :) False alarm!

Link to comment
Share on other sites

Paprasi gmmasteram vai esmu vai neesmu taja sudaina alliance. Varu ari ip adreses savas iedod kuras izmantoju 85.254.145.120 85.254.145.115

Un salidzinat ar to niku, ja tadi neticigie. Vai labak sazinaties ar GM masteru un paprasit vai vispar ta nika lokacija ir Latvija domaju tas nebutu parak sarezgiti.

Un ja spele kaut ko tur muldesiet ar ko man sakari vienigie sakari man ir ar saviem ally

Vel pedejais variants kurs nav tas sarezgitais, sazinaties ar katru personigi no tas alliances kur ir Alucard un iztaujat vinus nokurienes ir tas Alucard utt

Viss man varianti beidzas ka savu patiesibu pieradit mailboxa vel sent vestules stav no 8 novembra un uz prieksejam dienam kur nedzesu ko kam rakstiju.

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

:mIm: Vakar pulkstens 19:00 jau biju tik taalu... Shodien jau noteikti vareetu research vinjiem uztaisiit, tikai naacaas 2 cranny uzcelt uz 10lvliem... aizmirsu pateikt.. tev warehouse vaidzees 4lvli, lai vismaz vareetu uzkraat taadus resursu daudzumus ar kuriem vareetu attiistiiti paladinus :meele:

post-210-1195289580_thumb.jpg

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

toč, ko jūs tam Superrembo piepišaties? tas tak sāk kļūt jau smieklīgi ;)

un beidzot varu sākt normāli attīstīties, izskatās, ka maniem 3 ikdienas reideriem (starp citu , visi no tagadējās lords alliances) ir apnicis dabūt vislaik 0 0 0 0 resursus no manis un jau veselu dienu nav bijis neviens uzbrukums. ju hū, cerams, ka tā arī tas paliks ;)

bet drošības pēc, tikko apgreidoju cranny uz lvl 10, lai ja mēģina uzbrukt, sagaida to pašu, ko vienmēr, značit - neko!

eh, un manam nabaga feikajam gaulam tagad arī parādījies viens, kuram patīk man uzbrukt, arī viens no lordiem, bet, nekas, gauliem jau uztaisīt cranny lielu ir kā apspļaut divus pirkstus, tā ka ar to nebūtu jābūt problēmām.

[EDIT] vēlāk, kad beidzot kāds dabūs tos paladinus, es labprāt no jums pārīti nopirktu, lai apsargā ciematiņu, es jums aizsūtītu resursus priekš viņiem un pretim saņemtu jaukus paladinzirģeļus ;)

Edited by r&r
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...