Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tātad: jāregojās 2. novembra 00:00, jāizvēlās north-east kakts, ja es pareizi saprotu un jāsāk spēlēt 5. novembrī. misija saprasta :P

Edited by EriX
Link to comment
Share on other sites

:) BAigi labi man taisni 2 naktii uz darbu jabrauc vareshu buut pirmais latvietis in da server - 6 :D

HA! man rīt kojās jauns kompis un veco vedu uz māju, varēšu būt pie neta, kr4 ES būšu pirmais! :D (tas jau nekas, ka tāpat neko nevarēšu izdarīt :D )

:D

es jau domāju, ka tur daudz izsaka kā tu ieplāno būvniecību pēc kārtas, nūbs tāpat (tāds kā es) nevarēs konkurēt!

Edited by EriX
Link to comment
Share on other sites

man te tāds jautājums, ja reiz mēs izvēlamies atrašanās vietu north-east tad mēs atradīsimies te? Es tā saprotu, ka tā karte izskatās kaut kā šādi..

kartes vidū ir koordinātas 0:0

post-1460-1193931260.jpg

Edited by EriX
Link to comment
Share on other sites

ja būsim tuvāk centram tad būsim vairāk kopā, ja tālāk no centra tad izkaisītāk

kvadrātiņi iet slīpi? :lol:

tā karte ir iešķiebta+perspektīvā pārskatāmības labad. reāli tāpat ir koordinātu plakne ar x(-400;+400) un y(-400;+400)

mēs būsim I kvadrantā - x(0;+400) un y(0;+400)

P.S. kādā vēl stūrī? travian pasaule, tāpat kā zemeslode ir apaļa stūru nav viss iet uz rinķi :)

post-6267-1193942500_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Hmm vai nu es kaut ko baigi jaucu, es nemaz nevaru izveleeties taadu 6 serveri??? Man tjipa janem 3 serveris? Aaa un jums paveicas es tiko no darba atbraucu :)

Peec uts laika pirms 33 minutem registracijai bija jabuut atvertai, es neredzu 6 serveri....

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

http://s6.travian.com/ maita vēl nedarbojās, acīmredzot viņi neslēdz iekšā pēc GMT laika

Vovo maukas taadi es gribeju tik preciizs buut... Klausies a kapeec tu 3 esi pieregojies??? :D Un pat klans Latvian ir?

Un ieteikums tiem, kas regosies 6 serverii, es domaju katrs uztaisa 3 charus un tad skataas kuram ir visslabakis stavoklis(tjipa tuvaak parejiem) ar to arii mauc talaak, Labaks stavoklis tiek uzskatiis ja esi viena laucinjaa(7x7) ar kadu LAtvieti, jeb arii atrodies tuvaak centram :)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

:D

alianses prototips

Blin un es domaju, kad maybe to 3 parveidos un buus mums tur jaregojaas :D

Vincister es gaidishu lidz briidim kad registracija tiks atveerta, ko tu domaa???

Un uz taa 3 servera var forshu treninju uztaisiit, tjipa ko es 24 h varu izdariit :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

tā kā man rīt, nu jau šodien, nav lekcijas tad varu neiet gulēt un arī nočekot vai s6.travian beidzot palaidīs

es pats 3šajā serverī apmēram to izmēģināju - tikai resurusus bliezt.

ā un atradu vēl labu lapu traviantoolbox.com

kur palūrēju statistiku, kartes un citus brīnumus. izrādās ka teitoņi ir salīdzinoši maz un tas ir vēl viens iegansts man ņemt teitoņus :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...