Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Varu pastaastiit kaadas man bija idejas kaa nosleept multi-accountingu, cik zinoshiem cilveekiem jautaaju, vieniigais ko vinji var dabuut ir ip adrese, bet it kaa arii izskaneeja ideja ka vareetu dabuut infu ar kaadu loginu esmu ielogjies windowsaa, tapeec man bija doma uztaisiit vel vienu windows useri, palaist firefoxa vietaa operu ar proxy. kaut gan var iztikt bez proxy, jo visiem mums zinaams ka ljoti lielai daljai ir virtual ip(viena ip vairaakiem useriem) ar ko tu vareetu atpirkties no adminiem tomeer rada risku... tapeec uzskatu ka vieglaakais veids kaa apsleept multi accountigu ir - izmantot kaadu serveri, kuram tev ir pieeja, tad seedeet caur turieni ar otru accountu... or uztaisiit otru windows useri ar proxy un citu intereneta paaluuk programmu :thumbsup:

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

ev, cranny ir tas koks? :lol: un tur automātiski itkā tiek paslēptas mantas?

un šitas nozīmē, ka vis pa jaunu atkal būs jākačā? s6.travian.com will restart on the 5th of November as a Travian3 server.

Preregistration will be possible from the 2nd of November.

omglol, neņemiet mani vērā :D

Edited by traktorists^
Link to comment
Share on other sites

traktorist tev ir pakāpeniski jābūvē tāds cranny kurā var noslēpt 10stundās saražoto. Protams jo lielāks jo labāks :), bet nu sākumā nebūvē nevajadzīgi lielu :)

Link to comment
Share on other sites

man neviens nav uzbrucis un ceru ka neuzbruks ! man jau trapers ira un buveshu lamatas ja kas!

a ceru ka iron tev vajag jo tagad es sutishu tev iron 100 ok.. man maz resu pasam bet kkas janoziedo ira!

tatad 13:20 vincisteram pienaks 100 iron!

Edited by kroplisj
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...