Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

skaM^ runa klājas par gaulu phalanxiem.

vispār runājot par gaulu karaspējām varu padalīties ar savu s4 pieredzi. No gaulu kājniekiem jēgas nav :), zemē nomesti resursi. Viņi ir lēni, vāji un nes ļoti maz. Es iztiku bez karošanas līdz attistīju divas lvl10 cranny, kas man ļauj noslēpt līdz 4000 resursu (no teutoņiem 2667). Attīstīju academy un stable un sāku pamazām būvēt burvjus (Theutates Thunder). Viņi ir ļoti dārgi jā, bet ar lielisku ātrumu (ātrakie spēlē - 19), labu uzbrukumu - 90 un arī labu nestspēju - 75. Ar tiem es bez problēmām tīru sev tuvu un tālu apkārtni mazāk kā stundas laikā :)

Bet ja tev ir armija - tā ir arī jāaizsargā. Jāmēģina plānot savas prombūtnes laiks, un jāatrod uz kartes kāds tālāks inaktīvais ar mazāk kā 10 iedzivotājiem kam droši uzbrukt. Es tā parasti seivoju pa nakti, uzbrūkot vienam 100 lauciņu attālumā (aprēķinot turp-atpakaļ ceļš sanāca ap 10stundām).

p.s. ar savu milzīgo cranny storage es kļuvu pretiniekiem pilnīgi neinteresants :), un man mēneša laikā uzbruka tikai pāris reizes (bet nu tas jau vecā serverī).

Link to comment
Share on other sites

tad kad vienu cranny uztaisi uz level10 var taisīt vēl citus cranny

var piebūvēt pilnu ar cranny, tā mēs pat parēķinājām sanāk izdevīgāk nekā updeitot

pēcāk tāpat nojauc nost un būvē kaut ko vajadzīgu vietā :)

nav embassy jo iron 0 un crop ar maz, tu jau man tieši clay un lumber atsūtīji vairumā bencik

Link to comment
Share on other sites

to es sapratu, bet likās, ka cel granary, jo teici ka pat ar cranny tevi izzog...

protams, ka tev nozags resursus, ja tie būs vairāk nekā cranny limits :whistling:

piem. ja tev ir 320 crop, un cranny ietilpība ir 280, tad nozags 40

320-280=40

Nu man vismaz tā liekas.

EDIT: Rīt būvēšu cranny lvl 6 :khehehe:

Edited by crushy
Link to comment
Share on other sites

protams, ka tev nozags resursus, ja tie būs vairāk nekā cranny limits :whistling:

piem. ja tev ir 320 crop, un cranny ietilpība ir 280, tad nozags 40

320-280=40

Nu man vismaz tā liekas.

EDIT: Rīt būvēšu cranny lvl 6 :khehehe:

Tev ir pilniiga tasiniiba bet mani var izlaupiit ari ar visy cranny :D

Jo tam calim bija ta rase kas to var :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...