Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

;) Nav nekas pretiim tureet armiju, bet vnk atsutiit un neko neteikt, hvz ko lai es domaju, man atkal crop tuvojas kritiskajam limenim tagad ....

Viņi paši aizgāja.

Nu redz kur ir lielisks risinājums taviem phalanxiem, sūti eziitim reinforcment. Es savus spearus arī dotu.

Link to comment
Share on other sites

http://s6.travian.com/berichte.php?id=11921747

tā mani 1000 phalanxi tika nosisti, jē, vairs nebūs problēmas ar cropu :D

un es šodien uzmaucu 5. ciemu - tā ka janusheks izdzēsās atbrīvojās viens 15c man samērā blakus, biju jau nolēmis, ka taisīšu main armijas produkciju vienā 9c, laikam būs atkal jāpārvācās :)

Link to comment
Share on other sites

http://s6.travian.com/berichte.php?id=11921747

tā mani 1000 phalanxi tika nosisti, jē, vairs nebūs problēmas ar cropu :D

un es šodien uzmaucu 5. ciemu - tā ka janusheks izdzēsās atbrīvojās viens 15c man samērā blakus, biju jau nolēmis, ka taisīšu main armijas produkciju vienā 9c, laikam būs atkal jāpārvācās :)

O tas der, es vareshu armiju tur tureet :D

Eu kaa tur iisti ir ar chieftain, man vajag tjipa rally point un acadeny lvl 20, bet vai man vajag palace 15 lvl lai parnemtu ciemu ?

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

:D

Eu kaa tur iisti ir ar chieftain, man vajag tjipa rally point un acadeny lvl 20, bet vai man vajag palace 15 lvl lai parnemtu ciemu ?

Tev vajag taadu leveli, lai tu vareetu nodibinaat jaunu ciemu ar setleriem. Tikai taa vietaa, lai 3 setleri jaatu taalees zilajaas, tu ar chiefu jau kaadam atnjem resursu laukus :)

Edited by TI-83+ Silver
Link to comment
Share on other sites

daži jautājumi

Ir vērts celt great baraks un stable?

Un kuros lvl jābūt hero mansion lai iekarotu 3 oāzes ? Un vai katram ciemam var būt 3 oāzes vai uz visiem ciemiem kopā tikai 3?

+ kuras mājas var jaukt nost kad tās ir max lvl (blekšmitei,armoriju,heromansion)

Link to comment
Share on other sites

great baraks un stable tikai tad ja esi ljoti bagāts jo vienlaikus vairaakus karaviirus taisiit ir dārgi , lai iekarotu 3 oaazes vajag 20lvl hero mansion , katram ciemam var buut 3 oaazes kas ir taa ciema 7*7 laikuma

blacksmith un armory jauc nost kad vajadziigajiem karaviiriem ir upgreidi 20 lvl , embasy ari maliekas nevajag jaunajaa ciemaa

Link to comment
Share on other sites

tas čalis sākumā nebija nekādā alliansē un uzbruka eziitim, protams, ka es izdomāju, ka jāpalīdz. bet tad viņš šodien pēkšņi piejoinoja FFH, savāca reinforcementus un tagad man uzbrūk (vismaz 2x uzbruka, gan jau uzbruks vēl) viens cits lielāks FFH.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...