Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Superrembo, aizsūti viņam vēstuli, palūdzot, lai viņš viņus atbrīvo, viņam tāpat nav nekādas jēgas no tavējiem - viņi tikai viņa cropu rij, tā ka viņam vajadzētu piekrist, vari piemetināt klāt arī, ka vairs viņam neuzbruksi etc ;)

Link to comment
Share on other sites

Tikko iegāju spēlē un skatos , ka man pēc 1h 15 min uzbruks čalis no l0rdiem! ;) Aizsūtīju savus čubīšus pareidot , bet uz laiku , lai viņi vēlāk būtu mājās! Samainīju drusku resursus un uztaisīju 1lvl lielāku cranny! Tagad viņš paliks uz driķera ;)

Edited by PliKaiS
Link to comment
Share on other sites

Shonakt eju uz all or nothing, ja mani apzags, tas dzheks buus prieciigs, ja nee tad riit ja vareeshu smagaaku artileeriju taisiit :thumbsup:

edited: veicu apreekjinus ka tas man shonakt nesanaaks ;)

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

Man vajag sitteru kurs sedees 05:00 - 07:00 , tad man parasti naak virsuu. :DD

Edit:Saneemu no viena cheela pm:

hi i'm one of the member in VirusNE which are ur alliance

what i wanna know is r u under attack now? if not i'd like to reinforce my troops in ur village .. it won't be much anyway pls reply me asap

thanx a lot

Karo4i mes sarunajaaam , ka vins turees pa dienu pie maaniim savus legionarus , pagaidaam 3 , jo vinam ari uzbruuk lordi.

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

:DD

katru dienu nevis stundu...

r&r sākumā to tā uzrakstīja, itkā jāsūta 150% no stundā saražotā, tāpēc tāds izbrīns

ak jā, un to varēja saprast, tā, ka 150% no dienā saražotā

Edited by EriX
Link to comment
Share on other sites

[Lumber] 148/1200 [Clay] 90/1200 [iron] 335/1200 [Crop] 223/1200 [Crop consumption] 104/154

Lumber: 88 per hour

Clay: 88 per hour

Iron: 67 per hour

Crop: 50 per hour

Kraaju nakamajam lvl cranny , tiko iztereeju visu uz 4 lv clay un 3 troopiem , jo te apkaart ir dazi pidki kurus var mierigi aptiiriit.

bencik , ja vajadzees es tev ap 17:00 dosu zinu.

Edit:

Ahujet vnk. Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Njaa video pwnd :D Tur jau sanaak, kad ar 2 x dienaa ja ieej nepietiek, un man liekas uzvar tas kuram neapniik, jo tur tik daudz ko jataisa jachakareee, un vispaar 80k druidriders :slap: Karoche gribetu uzzinaat cik meneeshos(gados) kaut ko taadu var sadabuut...

Oddish :mIm:

Link to comment
Share on other sites

nu tak aprēķini vakarā, cik līdz rītam saražos resursus un tos kas paliek pāri (virs cranny 2/3 ietilpības) nosūti kādam gaulam ar milzīgu cranny :) Tev benciks pilnīgi blakus

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...