Jump to content
GIGN Forum

Travian!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hellas tikai diic peec paliidziibas, bet kad kaadam citam bajag tad sauuta pa visiem kopaa nieka 2k troopu no kuriem 1k ir Bencika.

bet tajaa pat laikaa kautkaadiem T_Y visi ir gatavi sasūtīt kau paša miesīgo māti aizsardzībā :lolza:

tas arī bija pēdējais piliens, izdomāju, ka jameklē kautkas jauns, vai po dzīvošu bez aliances.

Link to comment
Share on other sites

YEAH

I see the attacks. Do you need reinforcements?

We could set a trap there to wenogg

How many troops can the village handle? Pls send me wall lvl, granary capacity, crop/production

ja ir kā kerchs saka, ka vairak pa 2k nesavākt, tad pats sevi reinforcošu :D stāv ~2k+ spearmeni mainā un vēl kādi 600 otrā ciemā :D

Link to comment
Share on other sites

:)

Man čalis 1x noskauto, uzbrūk nākamreiz nespēja tikt garām maniem 350 skautiem :D

Man katraa ciemaa staav vismaz pa 500 skautiem un neesmu sanemis nevienu uzbrukumu pedejo 30 dienu laikaa, vnk nevienam nesanak noskautot + man ir 15 lvl defense skautiem :)

Link to comment
Share on other sites

:)

vislaik sēž visi skypa un norm sarunā visu.. + virši ar viņiem var papļāpāt par visu :D (ne travian)

parādījās atkal spēlēt prieks..

Hey, tad jau tu, labprāt, paprasīsi tam maitai Pugthud, lai beidz man uzbrukt? :)

Link to comment
Share on other sites

piedodiet, ka es te atkal rakstu, tomēr nu es prasu pēc kropa. Nu jau man viņš ir -3000, un ciemā man ir 4000 crop, tā kā spriediet paši :D

Vopšem koordinātes- 1.cropp town 137, 43. Sūtiet, cik nav slinkums, tāpat pietiks vieta :)

Jāceļ pēc iespējas ātrāk kropperis, savādāk man jau kādu nedēļu (vai pat vairāk) visu laiku ir jācīnās par to, lai mani tajā ciemā neviens nenobombītu + lai mani troopi nemirtu nost. Jāuzbrūk patstāvīgi kādam, lai tikai dabūtu kropu :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...